memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 sierpnia 2019, 18:12
Niewykluczone że narysowane w innym programie i wklejone do painta
Odpisz
19 sierpnia 2019, 18:33
@Wolferon: Jest też Paint 3D
19 sierpnia 2019, 18:47
@Joemi: XDD
19 sierpnia 2019, 20:44
@Wolferon: Są też boty do rysowania w paintcie
19 sierpnia 2019, 22:33
tak było
20 sierpnia 2019, 00:47
rozwiniesz ?
20 sierpnia 2019, 06:02
@Wolferon: znam ziomka który raz tak zajebiście narysował Stalina w paintcie że serio myślałem że to skąd podwalił. Jak ktoś umie to i w takim prostym programie może coś zrobić
20 sierpnia 2019, 12:45
@igor444: odpisywalem tej typiarze co mapisala ze jest tez paint 3D bo to bylo glupie
20 sierpnia 2019, 15:28
@bulazpasztetem: A wytłumaczysz mi co nie tak napisałam?
20 sierpnia 2019, 20:48
@Joemi: No nie widzisz ze to nie jest Paint3D ? Nikogo to nieobchodzi ze cos takiego jest pozatym widac ze to nie pain3d hehe
20 sierpnia 2019, 20:57
@bulazpasztetem: Idź być trollem gdzie indziej
20 sierpnia 2019, 23:50
@Joemi: :( ok
15 lutego 2022, 08:11
@Joemi: akurat w paincie 3d rysuje się 10 razy niewygodniej niż w paincie
@Wolferon: możliwe, chociaż jak się ma pewne umiejętności i rysik/tablet graficzny to dałoby się
20 lipca 2019, 13:43
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 22:50
@kacper5656: D00psko to mała dziurka
20 lipca 2019, 15:22
Ludziom się chyba nudzi
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2019, 18:12
Niewykluczone że narysowane w innym programie i wklejone do painta
Odpisz
19 sierpnia 2019, 18:33
@Wolferon: Jest też Paint 3D
Odpisz
19 sierpnia 2019, 18:47
@Joemi: XDD
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:44
@Wolferon: Są też boty do rysowania w paintcie
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:33
tak było
Odpisz
20 sierpnia 2019, 00:47
rozwiniesz ?
Odpisz
20 sierpnia 2019, 06:02
@Wolferon: znam ziomka który raz tak zajebiście narysował Stalina w paintcie że serio myślałem że to skąd podwalił.
Jak ktoś umie to i w takim prostym programie może coś zrobić
Odpisz
20 sierpnia 2019, 12:45
@igor444: odpisywalem tej typiarze co mapisala ze jest tez paint 3D bo to bylo glupie
Odpisz
20 sierpnia 2019, 15:28
@bulazpasztetem: A wytłumaczysz mi co nie tak napisałam?
Odpisz
20 sierpnia 2019, 20:48
@Joemi: No nie widzisz ze to nie jest Paint3D ? Nikogo to nieobchodzi ze cos takiego jest pozatym widac ze to nie pain3d hehe
Odpisz
20 sierpnia 2019, 20:57
@bulazpasztetem: Idź być trollem gdzie indziej
Odpisz
20 sierpnia 2019, 23:50
@Joemi: :( ok
Odpisz
15 lutego 2022, 08:11
@Joemi: akurat w paincie 3d rysuje się 10 razy niewygodniej niż w paincie
Odpisz
15 lutego 2022, 08:11
@Wolferon: możliwe, chociaż jak się ma pewne umiejętności i rysik/tablet graficzny to dałoby się
Odpisz
20 lipca 2019, 13:43
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 22:50
@kacper5656: D00psko to mała dziurka
Odpisz
20 lipca 2019, 15:22
Ludziom się chyba nudzi
Odpisz