Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sarna555

26 lipca 2019, 10:33

Pewnie o tym nie wiedzieliście, ale gimby już nie ma [*] (dajcie w górę ku jej pamięci ;))

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2019, 09:11

@Sarna555: Gimby to stan umysłu, który będzie obecny zawsze w społeczeństwie

Avatar PinkDiamond

Edytowano - 25 lipca 2019, 11:28

Jeszcze można dodać dzieciaki drące sie w sklepie jak im matka nie chce czegoś kupić.

Avatar Rddxrete

Edytowano - 24 lipca 2019, 20:31

Jechałam z kolonii do domu z jakąś inną grupą i tacy dwaj (nie nazwę ich chłopakami, czy chociaż ludźmi) puszczali polski rap na cały autokar. Myślałam, że mnie szlag trafi.

Avatar MemicznyInkwizytor

21 lipca 2019, 10:48

Ku*wa nauczyciele powinni im to gówno rekwirować i sprzedawać na allegro, a za zdobytą kasę fundować stypendia. Przydaliby się tak dla odmiany do czegoś na tych dyżurach na korytarzach

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MemicznyInkwizytor

23 lipca 2019, 21:08

@Gillmarine: Jeśli odbiorą taki głośnik jakiemuś uczniowi i potem mu go oddadzą to też wpadnie w te same ręce. Gdyby sprzedali na allegro to przynajmniej byłaby kasa na stypendia/książki do biblioteki/unowocześnienie sal lekcyjnych itd itp.

Avatar Daniello55

24 lipca 2019, 17:26

@Venomoth: tak ku*wa! To jest wbrew prawu... ja też umiem leżeć ryja jak po*** sieć taki nauczyciel nie jest sam

Avatar Suvallez

24 lipca 2019, 09:23

Gimbów już nie ma

Avatar Nokia_701

24 lipca 2019, 06:04

sIEmA dzIś przEtEstUjEmY jBl gO

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2019, 15:02

Dobrze że mieszkam na wsi

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2019, 15:23

Też mieszkam na wsi, ale są osoby, które chodzą z głośnikami

Avatar esterin

23 lipca 2019, 15:41

jak jestem u dziadka na wsi to nawet częściej takich słyszę niż w mieście

Avatar lalaluja

23 lipca 2019, 20:35

pomyśl co się u mnie dzieje (mieszkam na przeciwko dyskoteki)

Avatar bobrzej06

23 lipca 2019, 16:05

Ni ma już gimbów

Avatar Rozyv

23 lipca 2019, 13:51

Mam zarówno głośnik jak i słuchawki od JBL. Głośniki używam do słuchania w domu lub na dworze, słuchawki głównie do słuchania w trakcie nocy aby nikogo nie obudzić, lepszej jakości rozmów na telefonie i słuchania w autobusie. Nie każdy w końcu musi lubieć to co ja

Avatar ProMoruxBax

Edytowano - 23 lipca 2019, 12:53

Jestem w 8 kl. Te dzieci wyglądają na ok. 7 lat.

Avatar Venomoth

23 lipca 2019, 13:23

@ProMoruxBax: ne zesrajta se

Avatar Bobsom

23 lipca 2019, 12:46

Możesz nie wychodzić z domu

Avatar kuba5028

23 lipca 2019, 12:36

po tym się poznaje czy jest lato

Avatar aibox666

23 lipca 2019, 12:22

Byo

Avatar nalorek1972

23 lipca 2019, 12:02

ku*wa je**ne głośniki jabol to gówno

Avatar Kakalo

22 lipca 2019, 11:18

Gimby [*]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka