Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2021, 13:12
Wolę koty
Odpisz
27 lipca 2019, 10:19
Ale zwięrzeta nie mają duszy
Odpisz
29 lipca 2019, 11:19
Mają, tylko że śmiertelną i umiera wraz ze śmiercią ciała
Odpisz
27 lipca 2019, 15:44
A jak to potwierdził
Odpisz
28 lipca 2019, 10:20
@Saaaaasuke: Bo jest papiezem, a jak coś powie to swiete
Odpisz
28 lipca 2019, 15:32
nie
Odpisz
28 lipca 2019, 16:10
@Saaaaasuke: Tak
Odpisz
26 lipca 2019, 16:44
A kotki? Czy nikt tu nie lubi kotów?
Odpisz
26 lipca 2019, 16:47
ja mam kota
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 16:48
@Tymek590: ja też dopiero co wzięłam
Odpisz
26 lipca 2019, 16:49
ja mam 2 lata
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 16:49
@Tymek590: co( już nic xd)
Odpisz
26 lipca 2019, 16:50
@Tymek590: ja 2 dni
Odpisz
26 lipca 2019, 16:50
to fajnei uwu
Odpisz
26 lipca 2019, 16:58
mi kotek umarł dwa dni temu :(
Odpisz
26 lipca 2019, 17:22
@natanpl: duże F dla kota :((((
Odpisz
26 lipca 2019, 17:24
@Tymek590: Moja kotka urodziła kicura 3 tygodnie temu.
Odpisz
26 lipca 2019, 17:25
@BilmoBlampkins: tylko jednego?
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 17:27
2, ale 2 zmarł podczas porodu :(
Odpisz
26 lipca 2019, 17:43
@BilmoBlampkins: Potężne F dla ciebie i kolegi wyżej.
Odpisz
26 lipca 2019, 17:45
@Cherrysan: a mi wujek rozjechał kota xD
Odpisz
26 lipca 2019, 17:48
@kacper5656: Podzielcie się tym F, ja walę ciągłe rozdawanie xD
Odpisz
26 lipca 2019, 18:05
O koty to ty się nie martw, co prawda do nieba nie trafią, ale myślę że w piekle bardziej im się spodoba.
Odpisz
27 lipca 2019, 12:23
@BilmoBlampkins: mojej babci urodziła 5 , ale 2 zmarły z głodu ( mammie za wcześnie się kończyło mleko)
Odpisz
27 lipca 2019, 12:42
Koty nie jedzą tylko mleka
Odpisz
27 lipca 2019, 12:44
@BilmoBlampkins: 2 tygodniowe kociaki tak
Odpisz
27 lipca 2019, 12:48
Właściwie 2 tygodniowe kotki mogą jeść jedzenie takie jak np. skórki po kurczaku, kiełbasy i inne rzeczy oprócz kości (Na kościach chyba się udławią.
Odpisz
27 lipca 2019, 13:11
@BilmoBlampkins: już mają 5 tygodni i nawet mokrej karmy nie chcą tylko sztuczne mleko
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 18:02
Była o tym seria memów...
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2019, 02:16
@Piket: czy tylko ja, częściej w internecie widzę nagrania w których pies jest atakowany przez kota?
Odpisz
27 lipca 2019, 08:02
@Normie: nie tylko
Odpisz
27 lipca 2019, 11:42
@NesquikBoi: tak podejrzewam, że koty prowadzą udaną kampanię propagandową -,-
Odpisz
26 lipca 2019, 16:47
jeszcze tylko koty
Odpisz
27 lipca 2019, 08:03
@kuba5028: właśnie
Odpisz
26 lipca 2019, 23:28
Gorzej jak piesek w niebie a my w piekle
Odpisz
26 lipca 2019, 20:50
Ale piesek
Puci puci
Odpisz
26 lipca 2019, 20:31
Nigdy nie przestałem wierzyć
Odpisz
26 lipca 2019, 17:31
Zwierzęta nie mogą trafić do nieba, bo niebo jest miejscem tylko dla ludzi, tak samo jak czyściec czy piekło. Wymyślono to przez ludzi i dla ludzi, a zwierzęta po prostu umierają.
Odpisz
27 lipca 2019, 09:06
@jacek1s:
Odpisz
27 lipca 2019, 09:47
@MrPoopybutthole: :<
Odpisz
21 lipca 2019, 19:09
Odpisz
21 lipca 2019, 16:06
Jeżeli tak, to nie chcę być w niebie z tymi pchlarzami.
Odpisz
21 lipca 2019, 16:07
Odpisz
21 lipca 2019, 16:13
@darki: Psy do pieca
Świnie i koty na trony
Odpisz
21 lipca 2019, 16:15
o jeśli o koty chodzi to tylko neko
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2019, 16:18
@darki: i Anthro
Odpisz
21 lipca 2019, 16:29
nie, tylko neko
Odpisz
21 lipca 2019, 16:49
Szanuje
Odpisz
21 lipca 2019, 16:50
@darki: żadne ku*wa neko
Odpisz
21 lipca 2019, 17:19
Czm
Odpisz
21 lipca 2019, 17:22
Za gardzenie pchlarzami
Odpisz
21 lipca 2019, 17:36
A to thx
Odpisz
21 lipca 2019, 18:01
Odpisz
26 lipca 2019, 16:20
Odpisz
26 lipca 2019, 16:22
Odpisz
26 lipca 2019, 16:42
why are you gay
Odpisz
26 lipca 2019, 16:46
@darki:
Odpisz
26 lipca 2019, 16:48
no, trzeba będzie zbudować jeszcze inne niebo
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 16:50
@kuba5028: dla niego?
już jest
nazywa się Piekło
Odpisz
26 lipca 2019, 17:04
@Tymek590:
Odpisz
26 lipca 2019, 17:04
ah yes
jojo
jesteś bardziej spie**olony niż myślałem
Odpisz
26 lipca 2019, 17:20
@Tymek590:
Odpisz
26 lipca 2019, 17:47
Słuchaj no synek.
Odpisz
26 lipca 2019, 18:12
Odpisz
28 lipca 2019, 20:21
Odpisz
28 lipca 2019, 22:33
ja też wolę koty ale nie obrażam psów..
Odpisz
30 lipca 2019, 23:38
@Loki200: +1
Odpisz
13 lipca 2020, 23:50
@Tymek590: nie powiedziałbym że jest spie**olony
Odpisz