A więc oddychasz automatycznie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cóż za brak szacunku
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Stany w pigułce
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2013, 21:54
A teraz pomyślcie jeszcze o mruganiu, przełykaniu śliny i niewygodnym ułożeniu języka w jamie ustnej :)
Odpisz
30 maja 2015, 22:11
@aneczka27: ty ch**u nie daruje ci!
Odpisz
25 grudnia 2017, 10:47
@aneczka27: ty sku*wiu
Odpisz
9 września 2018, 20:39
@aneczka27: No nie wiem, mój tam się całkiem wygodnie układa.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 21:46
tak naprawde to instynkt sklania nas do czianglego odychania w nocy gdy sie spi mozg odpoczywa tylko 1godine i 30 minut to czas gdy chrapiemy w dziecinstwie tego nie slychac ale z wiekiem tak.
Odpisz
28 marca 2018, 20:26
@qrasant: co
Odpisz
7 sierpnia 2013, 16:14
Nie oddychamy automatycznie, aczkolwiek odruchowo. Taka uwaga.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:20
@darcus: i tak, i nie. Dopóki jesteśmy świadomi i mamy tlen, mamy także kontrolę nad oddychaniem. Gdy jesteśmy nieświadomi (np. sen) lub gdy brakuje nam tlenu oddychanie następuje automatycznie, niezależnie od naszej woli.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 14:32
To serio na kogokolwiek działa? ;/
Odpisz
7 sierpnia 2013, 13:59
150 osób się udusiło.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 09:59
Teraz pomyślcie jeszcze o mruganiu i przełykaniu śliny. Huehuehue
Odpisz
6 sierpnia 2013, 12:01
@Rav239: biciu serca, trawieniu ...
Odpisz
6 sierpnia 2013, 13:44
@deltes: Wydalaniu
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:31
@slimak980: Wydalanie nie jest automatik :/
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:33
@deltes: Nie
A jak się przejesz i zwymiotujesz to też nie automatyczna reakcja organizmu ?
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:49
@slimak980: Aaa, to tak, bo myślałem raczej o tych dziurach z drugiej strony :3
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:50
@deltes: Nie nie ja miałam namyśli co napisałam
A to co ty napisałeś teraz to ja wiem że nie automatyczna reakcja organizmu
Odpisz
6 sierpnia 2013, 14:53
@deltes: To co nagromadzone w nadmiarze w organizmie (jedzenie , alkohol i te pe ) Organizm automatycznie wydala z siebie
Odpisz
7 sierpnia 2013, 13:14
@slimak980: Nie pisz podwójnych komentarzy.
Jest taka opcja jak "edytuj komentarz"
4/5
Odpisz
7 sierpnia 2013, 13:04
Pomoc..
Odpisz