One wiedzą, co to depresja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 lipca 2019, 22:10
Ludzie z depresją
Odpisz
21 lipca 2019, 22:17
"wyjdź na dwór lub pobiegaj to ci przejdzie"
Odpisz
21 lipca 2019, 22:19
@spicy: ugotuje sobie makaron i będzie git
Odpisz
21 lipca 2019, 22:20
znajdź se jakąś panne
Odpisz
21 lipca 2019, 22:26
Jak ktoś faktycznie ma depresję, to niech idzie do psychologa, zamiast się żalić w internecie.
Odpisz
21 lipca 2019, 22:26
@Kawento: I just have anxiety
Odpisz
24 lipca 2019, 12:32
@Kawento: Psycholog wyśle cię do psychiatra, a psychiatra wyśle do szpitala psychiatrycznego. Pozdrawiam z takiego jednego, całkiem fajny ośrodek
Odpisz
24 lipca 2019, 15:18
@Xerxess: Tyle, że tam nie masz dostępu do telefonu, a co dopiero do internetu. Depozyt.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 16:39
@Sayne33: sprzeciw, moja znajoma była/chyba dalej jest i ma tam telefon z którego można dzwonić a jak lekarz pozwoli to można mieć własny wraz z internetem, tylko że jest to nadzorowane byś tego telefonu nie dał np komuś kto się leczy z uzależnienia od fona itd
Odpisz
24 lipca 2019, 17:31
@PapaSteryd: Również miałem tam kogoś. Bodajże 15 minut telefonu ośrodkowego dziennie, ale własnego nie ma opcji mieć. W każdym razie i tak żart, bo nie dość, że ta osoba dostała tam takiego doła, że ciężko było porozmawiać o czymkolwiek, to wyszła w stanie gorszym niż poszła. Nie polecam, spaliłbym do ziemi, a ziemię posolił.
Odpisz
25 lipca 2019, 09:28
@Sayne33: Przepraszam, ale co ty pie**olisz? A myślisz, że z czego teraz korzystam? Normalnie mamy telefony, tylko nie mamy ładowarek, bo kable i ktoś mógłby próbować się udusić. W depozycie mamy głównie pieniądze i ubrania, chyba że ordynator nam je odda (ciuchy, nie hajs).
Proszę, nie byłeś, nie wypowiadaj się. Dziękuję.
Odpisz
25 lipca 2019, 09:55
@Xerxess: Kulturalnie się nie da?
Byłem wiele razy, ale nie jako pacjent, a odwiedzający, więc znam realia tam panujące. Może twój ośrodek ma jakieś inne reguły, może macie tam lepiej - nie wiem, opisuję sytuację, z jaką ja się spotkałem, a nie mówię, że tak jest wszędzie. Zluzuj.
Odpisz
24 lipca 2019, 12:09
żyje cicho krwawionc
Odpisz
24 lipca 2019, 12:49
A zając spi***ala kicając.
Odpisz
24 lipca 2019, 13:18
@Kawento:
Odpisz
24 lipca 2019, 14:21
@Kawento: mem z brokulem
Odpisz
24 lipca 2019, 14:00
Ja słucham Billie Eilish a nie mam depresji
#nbc
Odpisz
22 lipca 2019, 00:24
Odpisz
24 lipca 2019, 13:35
Odpisz
24 lipca 2019, 13:10
Lubię jego kanał
Odpisz
24 lipca 2019, 12:14
Kiedy jesteś smutny przez dłuższy czas to nie jest depresja.
Kiedy przez dłuższy czas czujesz się jak kompletnie bezużyteczny śmieć i myślisz, że twoja śmierć sprawi radość twoim bliskim, to jest depresja.
Odpisz
21 lipca 2019, 22:09
imposible to jest to ze idac uluca bez portek ludzie sie na cb gapia WYOBRAZCIE SOVIE ZE LUDZIE BEZ PORTEK TEZ MAAJA UCZYCIA I NIE SA POTROFAMI
Odpisz
21 lipca 2019, 22:10
np Szortek
Odpisz
21 lipca 2019, 22:11
no wlasnie wolnosx Szortków w swoim portku
Odpisz
22 lipca 2019, 10:57
szortek bez portek
Odpisz
21 lipca 2019, 23:37
Odpisz
21 lipca 2019, 22:59
12-latka słuchający Billie Depresja mode on:
MaM "DeBrEzJe" Bo ByŁo Mi ZmUtNo PsZeS 20 mInUt
12-latka słuchająca Billie Depresja mode off
Odpisz
21 lipca 2019, 22:45
C H C Ę
S I Ę
Z A B I Ć
Odpisz
21 lipca 2019, 22:30
Prince Ea
Jedno z najważniejszych gówien YouTube
Odpisz
21 lipca 2019, 22:25
we did it boys
suicide is no more
Odpisz
21 lipca 2019, 22:26
@Ajgorak: SUICIDE RATE DROPS TO 0%
Odpisz
21 lipca 2019, 22:12
Just stop being sad lmao
Odpisz
21 lipca 2019, 22:10
i jeszcze lil peepa
Odpisz