Niezbyt miłe doświadczenie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
No to posłuchane
To się nie może nie udać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2019, 01:33
Aż mi się przypomniało:
Odpisz
15 sierpnia 2019, 13:37
@Wojtek892:
Odpisz
7 sierpnia 2019, 22:17
Ja dostałem w tym roku 2 a stoję na obronie
Odpisz
22 lipca 2019, 17:59
Ta ja, tylko że jeszcze odbiłem i strzeliłem bramkę
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2019, 18:41
@GKczol: Haha przypomniałeś mi, jak w 2 klasie podstawówki stałem d*pą do mojej drużyny, tylko na ukos między bramką wroga i strzelającym z naszej drużyny, strzelił mi w d*pę a piłka się odbiła i do bramki. NIESPODZIEWANY ZWROT AKCJI
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:04
@Towarzysz777: To ty jestes taki do dupy bramkarz.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:05
@maciek102002: Ba dum tss
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:16
@maciek102002: Ja nie byłem na bramce, na bramce stał ktoś do dupy, skoro taka szmata weszła
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:28
@Towarzysz777: Jestem chyba uposledzony ze to tak przeczytalem. I to twoje trafienie bylo jak dosrodkowanie? Jezeli tak to bramkarz nie musial byc do dupy. Mogl po prostu sie tego kompletnie nie spodziewac i byc pewnym ze pilka poleci kompletnie inaczej bo kto normalny lutuje w dupe kogos z druzyny.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:31
@maciek102002: Ten kolega nie był normalny..xD
Odpisz
6 sierpnia 2019, 23:48
@Towarzysz777: U mnie kolega z koleżanką odbijali piłkę od siatkówki,która później odbita poleciała na drugą stronę i jeden typ tak ja odbił,że wpadła idealnie do środka dupy tej koleżanki i wyleciała z niej.Pamietam ten dźwięk.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 23:51
co...
Odpisz
6 sierpnia 2019, 23:57
@Towarzysz777: Oprócz tego kolegi stal jeszcze jeden typ koło mnie i piłka poleciała w jego strone,ten odbił z płaszczka i piłka idealnie wleciala między pośladki koleżanki,robiąc przy tym taki specyficzny dźwięk.Wgk po tym nie mogłem ogarnąć beki a tą koleżanka miała mindfucka.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 23:58
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:34
@Towarzysz777: nie
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:35
Coraz dziwniejsze te wstepy do pornosow.
Odpisz
22 lipca 2019, 17:59
To że stoisz na bramce idealnie pasuje do polskiej nazwy Heavy'ego
Odpisz
6 sierpnia 2019, 23:49
ciężki
Odpisz
7 sierpnia 2019, 00:20
Gruby
Odpisz
6 sierpnia 2019, 22:30
Ja zawsze stałem na obronie. Nie bałem sie piłki ani zawodników, wpi***alałem sie jak biegli z piłką. Byłem w tym najlepszy. Taki troche Ramos, ale na wuefie nie dało rady grać czysto jak inni faulowali.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:22
Ja w drugiej gimnazjum: *Wystawiam nogę, żeby obronić, ale zamiast tego piłka się odbija i wpada do bramki*
Co mówi wzrok bramkarza: *Co ty zrobiłeś debilu?!*
Co mówi mój wzrok: *Nie wiem!*
Co robi wuefista: Krztusi się ze śmiechu.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 21:36
@Figarus: "Wystawiam nogę, żeby obronić, ale zamiast tego piłka się odbija i wpada do bramki"
Sam bardzo często tak miałem. :(
Odpisz
6 sierpnia 2019, 22:25
@TheFoxy:
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2019, 21:20
Pamiętam, jak będąc bramkarzem (zaznaczam, że nie jestem gruby) dostałem piłką w ryj i zamiast jak normalny człowiek wytrzymać to, to cieszyłem mordę
Gniew bitewny bardzo
Odpisz
22 lipca 2019, 17:59
Ale ogarniesz że dali cie na bramkę dlatego że jesteś najsłabszym graczem i jako jedyny kryjesz całą bramkę
Odpisz
23 lipca 2019, 00:38
*smutne dźwięki pootiska*
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:29
Spokojnie, ja też zawsze staję na bramce, bo jestem najsłabszym zawodnikiem
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:29
"I'VE GOT BALLS OF STEEL"
Odpisz
6 sierpnia 2019, 20:26
Ja takie pety muszę rozchodzić
Odpisz
22 lipca 2019, 23:32
To byłem ja w (chyba) 5 klasie
Odpisz
22 lipca 2019, 21:07
Co on ma z szyją?
Odpisz
22 lipca 2019, 18:21
I od tej pory masz ksywe "Stalowe jaja"
Odpisz
22 lipca 2019, 18:17
kurtka, przypomniało mi się jak klasowy tyran walną mnie w jaja z kopa...
Odpisz
22 lipca 2019, 18:04
I AM BULLETPROOOOOOF
Odpisz