Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FeedorMid1

11 maja 2018, 07:20

Niech giną

Avatar kulujulu

11 sierpnia 2013, 09:42

to pewnie jakiś plac zabaw przed szkołą dla niepełnosprawnych :P

Avatar kacperperla

9 sierpnia 2013, 14:50

This is Sparta!!!

Avatar
heroes10

7 sierpnia 2013, 20:15

według mnie to głupota ludzi niepełnosprawnych powinno się usypiać gdy jeszcze nie ujrzeli słońca taki człowiek będzie ograniczony do końca życia będzie mu źle a my tylko przedłużamy jego cierpienia
taką osobę ciężko np. zabić za życia ale lepiej to zrobić póki jest jeszcze mały niż gdyby miał 20 lat i kogoś by nie było stać na utrzymanie niepełnosprawnej osoby

Avatar Ninani

1 marca 2017, 00:32

Nie rozumiem cię..Przecież osoby niepełnosprawne,w większości przypadków prowadzą zupełnie normalne życie. Mają rodziny,realizują się w wybranych przez siebie zawodach,i są szczęśliwe,mimo przeciwności losu.Jak można odbierać komuś szansę na dobre życie tylko dlatego że jest możliwość że będzie cierpieć? Jeżeli osoba niepełnosprawna otrzyma odpowiednie wsparcie na początku to z czasem się usamodzielni i możliwe że przyczyni się do czegoś ważnego,sprawi że świat będzie lepszy.

Avatar
heroes10

1 marca 2017, 14:34

@Ninani: Są różne objawy niepełnosprawności. Przez życie napatrzyłem się na zniszczone życia kobiet które swoich synów do ich krótkiego końca musiały utrzymywać były ich rękoma uszami oczami wszędzie ciągle bez przerwy. Jeszcze niech ktoś na wózku czy krzywymi nogami sobie będzie jaki jest. W mojej wypowiedzi głównie mam na myśli porażenia mózgowe braki w organach wodogłowie i tym podobne ciężkie przypadki. Nie rozumiesz? To pewnie nie zrozumiesz ja patrzę na to ze strony ekonomicznej tacy niepełnosprawni "ludzie" psują gospodarkę wymuszają na w pełni zdrowych osobnikach zasady ułomnego zachowania i poszerzają znieczulicę społeczną.
Z ekonomicznego punktu widzenia nie załamują tylko swojej części bezproduktywnego lub bardzo mało produktywnego rynku ale też rynki osób pełnosprawnych powodując załamanie gospodarcze różnych grup osób tzw. wsparcia.

Avatar Ninani

1 marca 2017, 21:11

Masz rację,nie rozumiem. I chyba nie chcę zrozumieć. Nie należę do osób które patrzą na świat przez pryzmat ekonomii.Zwyczajnie uważam że jeżeli ktoś najprawdopodobniej umrze,to można inaczej ulżyć mu w cierpieniu.Pozwolić choć na te krótkie chwile życia.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2018, 13:09

Ja cię typie rozumiem, mam podobne zdanie
To całe "pomaganie" niepełnosprawnym itp to zachwianie naturalnej selekcji przez co do gatunku ciągle dostają się słabe osobniki przez co liczba silniejszych spada.

A obrazek według mnie nie ma najmniejszego sensu... A co powiecie na starożytną Spartę? Kraj wojowników?

Oni zabijali słabe, chore, niepełnosprawne noworodki zrzucając je ze skał (a to tylko jedna z takich rzeczy, naturalna selekcja miała u nich wysoki poziom)
I to dzięki temu np. ich wojska były tak silne

Avatar Jacko24

7 sierpnia 2013, 14:33

To, że murzyni mogą sobie pomagać niepełnosprawnym, to chyba nie znaczy od razu wielkiego zaawansowania cywilizacyjnego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za zbieg okoliczności

Jeszcze by człowiek posiedział

Gość, który ustawiał kolejność nagłówków wiedział, co robił

Kiedy postój?

Kolejny mem InPostu

Ciekawy sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka