Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2019, 19:35
Jak myślicie, co jest po śmierci? Pustka, niebo, reinkarnacja?
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2019, 19:37
@BilmoBlampkins: Moim zdaniem pustka, ale nie wykluczam też innych możliwości.
Odpisz
28 lipca 2019, 19:45
@Ravin: Ja aby być pewny to się zamrożę po śmierci.
Odpisz
28 lipca 2019, 19:47
@BilmoBlampkins: oby była reinkarnacja do innych światów
takie coś a'la isekai
ale to co sądzę co jest
to nwm
Odpisz
28 lipca 2019, 19:52
@Tymek590: W sumie to jak się pytam ludzi o reinkarnację to myślą o byciu jakiś tygrysach, lwami i innymi takimi, ale jest możliwość reinkarnacji gdzie się żyje na innej planecie.
Odpisz
28 lipca 2019, 19:55
@BilmoBlampkins: dalej wolę coś w stylu a'la isekai
albo w pełni isekai
Odpisz
28 lipca 2019, 20:31
@Tymek590: ja bym sporo dał za życie w isekai lub po prostu reinkarnacje...co prawda trzeba jakoś wytrzymać początek ( jeśli jesteś niemowlem) no lub jesteś w takim stanie jakim byłeś ostatnio ( w obu i tak jest profit bo masz jakąś widzę startową, część stracisz byciem dzieckiem, ale to i tak sporo w porównaniu do innych) generalnie byłoby spoko, ale znając życie tak się nie zdarzy, albo zostanę reprezentantem jakiejś rasy ( hmm np dark elfy) które ogólnie są uważane za złe i zło i będzie mnie chciało zabić jakieś 4/5 świata...
Odpisz
28 lipca 2019, 22:19
@BilmoBlampkins: restart życia
Odpisz
28 lipca 2019, 22:27
@Desuv: Respawn
Odpisz
28 lipca 2019, 22:29
@BilmoBlampkins: Niby w jaki sposób zamrożenie po śmierci miałoby działać?
Odpisz
28 lipca 2019, 22:31
@kolkav5: Dzięki zamrożeniu siebie do -130 C można przechować ciało i w przyszłości jak się będzie wiedziało jak ożywić zmarłych, będzie można ponownie żyć.
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2019, 22:37
@BilmoBlampkins: Jak już umrzesz to raczej już Cię nie przywrócą.
Chociaż kto wie co będzie w przyszłości.
Odpisz
28 lipca 2019, 23:00
@BilmoBlampkins: Być może wieczny sen. Coś Ci się śni.
Odpisz
28 lipca 2019, 23:00
@kolkav5: Już o tym mówili na stronie Cryonics w FAQie
Odpisz
28 lipca 2019, 23:49
@Hestio: wroc do przedszkola jak ma byc wieczny sen jak mozg ci umarl..
Odpisz
29 lipca 2019, 02:14
@BilmoBlampkins: reinkarnacja
Odpisz
29 lipca 2019, 09:07
@BilmoBlampkins: chciałbym być człowiekiem w następnym wcieleniu, ale nie byle jakim człowiekiem. Chciałbym być w latach 60/70 w Ameryce jako tajemniczy detektyw który ma brązowy płaszcz i zimne spojrzenie. Oprócz tego ma pistolecik i bierze udział w różnych strzelaninach itp. To byłoby kozackie
Odpisz
29 lipca 2019, 00:57
Abel + Kain= Kabel xD
Odpisz
28 lipca 2019, 19:27
Pan Maruda: Nie było kogoś takiego jak pierwszy człowiek ponieważ EWOLUCJA.
Odpisz
28 lipca 2019, 19:52
Odpisz
25 lipca 2019, 00:09
Abel
Odpisz
25 lipca 2019, 00:13
najpierw poczuł kamień
Odpisz
25 lipca 2019, 01:05
W ogóle skąd Kain wiedział, jak zabić Abla skoro nikt inny wcześniej nikogo nie zabił?
Odpisz
25 lipca 2019, 01:06
@Anielka999: nie wiedział ponieważ nie widział że można kogoś zabić
Odpisz
25 lipca 2019, 01:07
@Anielka999: kain należał do akademii pranków chetoos, i chciał sprankować abla, ale okazało się, że jak je**iesz kogoś w łeb głazem, to ten umiera
Odpisz
25 lipca 2019, 01:32
@Anielka999: Metoda ta sama co zabijanie zwierzątek, więc dlatego pewnie wiedział jak zabić.
Odpisz
25 lipca 2019, 06:35
@Anielka999: Ludzie i tak instynktownie potrafią zabijać
Odpisz
25 lipca 2019, 10:08
God be like :
Odpisz
28 lipca 2019, 19:22
@Anielka999: Miłościwy bóg napewno mu wytłumaczył jak to zrobić.
Odpisz
28 lipca 2019, 19:12
Odpisz
25 lipca 2019, 08:49
Ale pierwszy homo sapiens sapiens, pierwszy człekokształtny, gdzie jest granica, w której można określić, że ktoś staje się człowiekiem.
Odpisz
28 lipca 2019, 19:10
@Nanook: oto jest pytanie
Odpisz
25 lipca 2019, 09:49
Abel
Odpisz
25 lipca 2019, 00:37
A drugi?
Odpisz