Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Drewniany kominek
Należy się za piękne oczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2020, 11:15
Akurat "Otchłań" jest super RPG'em w notatniku, a dokładniej w CMD
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2020, 12:38
@pawlikok: Ta gra nie została zrobiona w cmd xd
Odpisz
27 lutego 2020, 12:41
jest odpalany w cmd
Odpisz
27 lutego 2020, 12:46
@pawlikok: też nie. CMD odpala pliki .bat, .cmd, a Otchłań NIE jest grą napisaną w języku Batch.
Odpisz
17 października 2019, 16:39
Odpisz
16 września 2019, 23:23
Kółko i krzyżyk?
Odpisz
16 września 2019, 08:53
Ja wolę tworzyć mody, bo jest jakaś podstawa
Odpisz
16 września 2019, 09:39
nie jesteś ani arbuzem ani polskim arbuzem bo jesteś francuską bagietką która mówi że jest angielskim arbuzem który jest polski
Odpisz
16 września 2019, 10:48
@Peroczek: aha?
Odpisz
16 września 2019, 19:36
no tylko mówie że kłamiesz
Odpisz
16 września 2019, 09:15
Jakbym był spie**olinuxogramistą to bym powiedzial że wszystkie gry i programy są tworzone w notatniku a potem kompilowane.
Odpisz
16 września 2019, 09:26
@zyczu1337: ale na szczęście nie jesteś miłego dnia życzę
Odpisz
16 września 2019, 10:02
@Mimikkyu: kupsko z dupska twojego starego
Odpisz
16 września 2019, 10:16
@zyczu1337:
Odpisz
16 września 2019, 14:18
@zyczu1337: Miłej pracy w macu po humanie sukwo
Odpisz
16 września 2019, 17:30
@zyczu1337: ale i tak dziękujemy za pirata do Minecrafta, zyczu
Odpisz
16 września 2019, 15:42
ja tworze gry w swojej głowie i wyobrażmlam sobie że kiedyś będę mógł je stworzyć naprawde.
Odpisz
16 września 2019, 13:52
W notatniku można stworzyć gry paragrafowe, co jest dość ciekawą odmianą rozrywki.
Odpisz
16 września 2019, 12:45
Tworzenie gier w ROBLOX. XD
Odpisz
16 września 2019, 13:07
@ursusowanie: Fani robią port Sonic Unleashed w robloxie
Odpisz
16 września 2019, 11:22
Nie umiem pisać
Odpisz
16 września 2019, 08:37
Ja robiłem gry w notatniku w formacie .bat
Odpisz
25 lipca 2019, 12:55
Pamiętam te szalone czasy, jak w notatniku robiło się msgboxy i grę wyścigową w okienkach:
"przed tobą ostry zakręt. Zrobić drifta?"
[TAK][TAK]
*Klika tak i robi drifta*
"NIE WYROBIŁEŚ I PRZEJECHAŁEŚ TEŚCIOWĄ TWOJEGO KOLEGI"
[OK]
Odpisz
16 września 2019, 08:34
@Leoneq: I później zakończenie fabularne w postaci odsiadki w więzieniu.
Odpisz
16 września 2019, 08:06
Ostatnio widziałem artykuł o typie który zrobił działające civilizations 3 (chyba) w Excelu
Odpisz
25 lipca 2019, 14:12
Na informatyce kolega zaprezentował swoją grę na unty żeby mieć 6. Kiedy pokazywał kod gry ktoś zapytał się czemu robi gry w notatniku.
Odpisz
25 lipca 2019, 11:09
*stworzenie gry w unity*
Odpisz
25 lipca 2019, 10:20
Udawanie że twoje życie jest grą
*muzg świeconcy wybuhajoncy*
Odpisz