Jak otworzę oczy to się obudzę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Cóż za brak szacunku
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2011, 17:30
@FD_God: przyznaj sie dzieciaku ile masz lat? 10? to sie bawi??
Odpisz
14 marca 2013, 20:20
@krzynu: I tak cie nikt nie lubi :P
lepiej założ sobie drugie konto i bądź tam może troche bardziej ogranięty :P
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2013, 21:47
@kacper163: dawno mi sie nie zdazylo aby ktos tak szybko odpowiedzial na moj komentarz
---> ja nie jestem do lubienia; tak szczerze to w wiekszosci komentarzy pisze takie glupoty aby mieli sie czym podniecac gowniarze ;p
Odpisz
25 kwietnia 2013, 12:42
@krzynu: Ale to wnerwia :P
Odpisz
25 kwietnia 2013, 13:11
@kacper163: ja wnerwiam? jak bedziesz starszy to zobaczysz jak zycie czasem wnerwia ;)
Odpisz
26 kwietnia 2011, 09:12
niezłe niezłe ale przez krzynu oczywiscie nie mozna sie smiac ten dzieciak marnoie jeja.pl
Odpisz
25 kwietnia 2011, 23:41
Dobre :D
Odpisz
24 kwietnia 2011, 21:49
4/5
Odpisz
24 kwietnia 2011, 20:01
@krzynu: A ty?
Odpisz
24 kwietnia 2011, 19:50
Jaki słodziak ^.^
5/5
Odpisz
23 kwietnia 2011, 21:20
5/5 i widze jakiś neos sie dobrze bawił minusując każdego
Odpisz
23 kwietnia 2011, 15:51
@krzynu: głównie przez ciebie
Odpisz
23 kwietnia 2011, 14:54
Ja nie ryzykuje, bo potem pęcherz sie odzywa i musze iść do kibla
Odpisz
23 kwietnia 2011, 14:44
jaki zal!!!!!!! boze!!! jednak ta sreja zeszla na psy!!!
Odpisz
23 kwietnia 2011, 14:38
Ja mam 2 bardzo podobne do tych na obrazku TYLKO MOJE są mniejsze
Odpisz
23 kwietnia 2011, 13:55
drugi też oczywiście słodziutki wesołych świąt !!!1
Odpisz
23 kwietnia 2011, 13:54
uu jaki słodki 5\5 i do ddu
Odpisz
23 kwietnia 2011, 11:02
@kurczakami: no właśnie a ten 2 to mój kotek fajny?
Odpisz
23 kwietnia 2011, 09:45
sweet-aśny ten kotek
Odpisz