Ale przecież mówią po polsku!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2020, 10:35
Ja, jak byłem mały, to myślałem że snem się popycha czas, że dlatego w nocy się śpi żeby był dzień.
Pewnie każdy miał jakieś nie mające wiele sensu teorie.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:47
A ja dalej nie wiem w jakim języku myślą osoby które znają język angielski polski i hiszpański i np. w szkole mówią po hiszpańsku wracają do domu rozmawiają ze swoją mamą po polsku a potem w internecie grają z kolegą z Anglii i mówią po angielsku
Odpisz
7 sierpnia 2019, 11:09
@sekacz: mam kuzyna w anglii i też nie wiem, a chciałabym
Odpisz
7 sierpnia 2019, 11:31
@sekacz: myśli się, w którym się chce. Jak wyobrażasz sobie rozmowę z Hiszpanem to po hiszpańsku, jak z Polakiem to po polsku, tak generalizując.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 13:15
@YFYDB: bardziej mi chodziło czy to kontrolują
Odpisz
7 sierpnia 2019, 15:06
@sekacz: Raczej w swoim pierwszym języku. W podanym przykładzie to prawdopodobnie po Polsku.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:23
@sekacz: tak, mogą to kontrolować, przynajmniej część z nich
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:28
@sekacz: zależy od osoby
Odpisz
7 sierpnia 2019, 12:55
To była najtrudniejsza rzecz jaką musiałem kiedykolwiek zrozumieć. Plus to że niektóre umarły pare lat temu albo że są nowsze odcinki tylko w Polsce ich jeszcze nie puszczają
Odpisz
7 sierpnia 2019, 12:28
Czyżby Wilk i Zając?
Odpisz
25 lipca 2019, 13:15
Jak byłam mała to myślałam że kiedyś świat był czarno-biały i dopiero później wynaleziono kolory.
Odpisz
25 lipca 2019, 13:28
@Ravin: jak to
Odpisz
25 lipca 2019, 13:41
@Desuv: Wieczorem po cartoon network leciały czarno-białe filmy i pewnie dlatego tak myślałam.
Odpisz
25 lipca 2019, 15:20
@Ravin: ale jak to że kiedyś też były kolory
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:43
@Desuv: a masz jakiś film lub zdjęcie z 1800 na którym widzisz kolory?!? No właśnie to znaczy że żyli w czarno-białym świecie a w średniowieczu żyli tylko na obrazkach.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:50
a Egipcjanie żyli w 2D
Odpisz
7 sierpnia 2019, 11:04
@Ravin: O kurde myślałem że jestem jedyny!
Odpisz
25 lipca 2019, 12:59
ja jak byłem mały to myślałem że jak skoro na faceta który spotyka się z innym facetem mówi się gej, to na kobiete która spotyka się z kobietą mówi się gejka (może dlatego że nie znałem pojęcia lezbijka albo dlatego że byłem głupi)
Odpisz
25 lipca 2019, 13:47
@kacp80: Ja na chłopaka sąsiadki mówiłam kochanek, bo myślałam, że to znaczy to samo co chłopak.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:42
@kacp80: Ja myslalem ze jezeli na dziwnego chlopaka mowi sie dziwak to na dziewczyne dz****.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:22
Ja w tym wieku odkryłem, że Jezus nie pochodzi z Polski
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:32
Chciałem napisać dokładnie taki sam komentarz
Odpisz
25 lipca 2019, 14:41
Jak byłem mały myślałem że jak się skaleczę i wypije krew to wróci na swoje miejsce
Odpisz
25 lipca 2019, 16:50
spoko by było
Odpisz
25 lipca 2019, 23:51
@axis551: Lekarze go nienawidzą odkrył prosty trik na utratę krwi sprawdź jak
Odpisz
25 lipca 2019, 13:01
Kiedyś myślałem, że wszyscy myślą po polsku, ale tłumaczą na własne języki
Odpisz
25 lipca 2019, 12:34
jak byłam mała to myślałam że aktorzy w harrym potterze są polakami bo mówili po polsku
Odpisz