Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2019, 20:42
U mnie jest odwrotnie
Odpisz
20 września 2019, 18:08
@MeenziPL: u mnie też
Odpisz
20 września 2019, 21:10
@Secaler: BRACIA :D
Odpisz
20 września 2019, 21:23
@MeenziPL: xD
Odpisz
22 września 2019, 20:20
@Secaler: xD xD
Odpisz
17 września 2019, 19:28
Jakieś rady, żeby podskoczyć z poziomem z "dużo rozumiem, ale w praktyce leżę"? I to tak do matury, ale nie do końca na nią, tylko bardziej dla siebie i do pracy. Jak się za to najlepiej zabrać, tak samemu? Czy może korki?
Odpisz
17 września 2019, 19:43
@damian2500: Korki bylyby dobrym sposobem, mozesz poprosic nauczyciela angielskiego aby rozmawial z toba po angielsku na przerwach, zawsze jest tez opcja rozmowy z lustrem
Odpisz
17 września 2019, 19:44
@damian2500: pisz z ludźmi. Bo rozumiem, ze gramatykę ogarniasz, tak? Bo też dobrym sposobem jest oglądanie filmów bo wtedy uczysz się różnych dialogów. Ale najlepszym sposobem jest gadać z ludźmi. Ja na przykład na Tumblerku znalazłam parę znajomych a moja koleżanka z Londynu mówi, że pisze lepiej niż niektórzy jej znajomi. Nauka języków właśnie na tym polega że trzeba gadać bo oczywiście można się nauczyć z książek ale a długo to zajmie b nie do końca będziesz znać język. W mojej szkole mamy coś takiego jak konwersatorium i to jest genialne bo po prostu gadasz z ludźmi przez bitą godzinę
Odpisz
18 września 2019, 16:05
@damian2500: Najlepszym sposobem na nauczenie się języka to rozmowa w nim, więc polecam zajęcia u native speakera.
Odpisz
17 września 2019, 20:13
Ja mam na odwrót z angielskim
Odpisz
17 września 2019, 19:57
No mi ułożyć poprawnie gramatycznie zdanie po angielsku to mi nie idzie. A czytać umiem całkiem dobrze.
Odpisz
17 września 2019, 19:17
/summon Wolferon
Odpisz
17 września 2019, 19:23
@renamon: ya min zbanowany użytkownik
Odpisz
18 września 2019, 12:13
@TheNoobBetterYou: frick.
Odpisz
25 lipca 2019, 14:59
Ja mam na odwrót
Odpisz
25 lipca 2019, 15:49
@stalamed:
Odpisz
25 lipca 2019, 18:42
@stalamed: Dokładnie, nie mam tego stresu związanego z gramatyką, bo nikt raczej nie wypomina błędów w konwersacji, jeśli w ogóle zwróci na nie uwagę.
Odpisz
25 lipca 2019, 17:14
Yyy... Eee.. Yess...
Odpisz
25 lipca 2019, 13:11
kiedy rozmawiam
Odpisz
25 lipca 2019, 13:03
Odpisz