Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Angielskie śmieszki
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2019, 14:12
Możemy pograć w wowa czy coś
Odpisz
29 lipca 2019, 18:12
@Saaaaasuke: Co byś powiedział na partyjkę LOLa, Heroes 3 albo może nawet Spellforce? :3
Odpisz
29 lipca 2019, 22:30
@FluttershyIsNOTaDoormat: nie lubie lola , heroesy może a trzeciego nie znam
Odpisz
30 lipca 2019, 04:59
@Saaaaasuke: Trudno xD
Odpisz
3 sierpnia 2019, 09:36
@FluttershyIsNOTaDoormat: witam! Wiem wykopalisko ale może nadal grasz w lola?
Odpisz
3 sierpnia 2019, 15:00
@Larwa694: Owszem ^_^
Server: EUNE
Nick: 13GH0ST13
(tam jest cyfra "0" , a nie litera "o")
Odpisz
3 sierpnia 2019, 15:02
@Larwa694: I to jeszcze wcale nie wykopalisko. Sam mam nawyk odpisywania na stare posty i dodam, że czasem daje to ciekawe rezultaty ;)
Odpisz
3 sierpnia 2019, 19:23
@FluttershyIsNOTaDoormat: jeszcze dzisiaj dodam! :)
Odpisz
3 sierpnia 2019, 19:33
@Larwa694: Jak będę grał to zaakceptuję :)
Odpisz
4 sierpnia 2019, 16:22
@Larwa694: Może mi podaj swój nick bo nic nie dostałem XD
Odpisz
4 sierpnia 2019, 17:57
@FluttershyIsNOTaDoormat: pisało że lista przepełniona
GameBoy694
Discord: Szop#3985
Odpisz
4 sierpnia 2019, 19:00
@Larwa694: a to widać trzeba wywalić jakiegoś afka XD
Odpisz
29 lipca 2019, 18:48
Z minecraftem mi się skojarzyło
Odpisz
28 lipca 2019, 21:53
Dziwne jest to że skakanie w grach jest codzienne i typowe, a sami rzadko kiedy skaczemy.
Odpisz
28 lipca 2019, 22:00
@BilmoBlampkins: o ku*wa...
Odpisz
28 lipca 2019, 22:19
@BilmoBlampkins: Atakowanie też jest w grach bardzo typowe i w sumie na porządku dziennym bardziej niż jedzenie a na co dzień nie atakujemy ludzi :v
Odpisz
28 lipca 2019, 22:26
@Lacoste: Mów za siebie.
Odpisz
28 lipca 2019, 23:21
@BilmoBlampkins:
Odpisz
29 lipca 2019, 00:58
@BilmoBlampkins: W wielu grach nie możesz skakać
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2019, 06:19
@BilmoBlampkins: Ja tam używam skakania by na skróty iść prze góry jakieś jak są albo coś takiego
Odpisz
29 lipca 2019, 18:14
@BilmoBlampkins: Na ogół to racja ale jednak sporo zależy od osoby. Są tacy co co chwilę muszą skakać do sklepu po piwo czy fajki XD
Odpisz
29 lipca 2019, 15:36
Kto jest autorem tych komiksów?
Odpisz
28 lipca 2019, 21:06
Zrobiłambym tak ale nie Mam przyjaciół ani ziomków :')
Odpisz
28 lipca 2019, 21:15
@AnexEmjo: jaka gra może? Bądź moją nauczycielką
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2019, 23:33
Hmmm to zależy, gram w dużo gier wiec wal nazwy
Odpisz
28 lipca 2019, 23:44
@AnexEmjo: też chcę pograć w jakieś gry z kimś
Kolorblind, a ty w co byś grał?
Odpisz
29 lipca 2019, 02:48
@Yoda_MLG: Ja nie mam z kim w warframe grać :v
Odpisz
29 lipca 2019, 07:59
@Rakiczan: ja mogę
Odpisz
29 lipca 2019, 07:10
Ciekawe skąd ja to znam hmm
Odpisz
28 lipca 2019, 22:09
Chciałbym być tym dużym, bo BÓL
Odpisz
29 lipca 2019, 01:23
@XD_emo:
Odpisz
29 lipca 2019, 00:58
Spacja służy jedynie do skoku, no chyba, że ja czegoś nie wiem
Odpisz
29 lipca 2019, 16:38
@ALKATRAZ: czasem do interakcji
Odpisz
29 lipca 2019, 00:09
Teraz też przez to przejdę bo kiedyś grałem w BF4 i miałem 100 lvl ale przestałem grać i ostatnio z kolega kupiliśmy BF4 premium za 42 zł na PS4 więc będę musiał go uczyć wrzystkiego
Odpisz
29 lipca 2019, 02:47
@GeneralDespacito: A co tam jest do nauki poza mapami? :v
Odpisz
29 lipca 2019, 11:22
@Rakiczan: do czego służą poprostu np rakiety do samolotów i helikopterów czy np poprostu przedmiotów różnych bo w niektórych przypadkach z opisu nie dało się wywnioskowac
Odpisz
29 lipca 2019, 11:56
@GeneralDespacito: Na przykład?
Odpisz
29 lipca 2019, 12:45
@Rakiczan: są np 2 rodzaje min: mina zwykła przeciw pancerna co się normalnie na drodze rozstawia i jak pojazd na nią wjedzie to wybucha i to można zrozumieć łatwo ale jest też druga mina też przeciw pancerna ale ja sam nigdy się nie dowiedziałem w jaki sposób jej uzyc. Chodzi mi o to bardziej że nie ma napisane jak używać danych przedmiotów
Odpisz
29 lipca 2019, 00:00
Ej to jest urocze
Odpisz
28 lipca 2019, 21:07
To moja najlepsza przyjaciółka pokazując mi, jak przejść Aiona
Odpisz
28 lipca 2019, 21:08
@NaiNeko27: Aion? Cóż to?
Odpisz
28 lipca 2019, 21:12
@NaiNeko27: Przejść mmorpg
Odpisz
28 lipca 2019, 22:32
@NaiNeko27:
-On postanowił przejść MMORPGa...
-On już nie ma życia...
Odpisz
28 lipca 2019, 22:57
@arenak1111: To się nazywa poświęcenie
Odpisz
28 lipca 2019, 23:25
@kolkav5: Źle to sformułowała, chodziło mi o misje
Odpisz
28 lipca 2019, 22:45
Dobry kolega zawsze pomoże nowemu :3
Odpisz
28 lipca 2019, 22:30
Ja z ziomkami na prywatnym serwerze WoW WotLK, jeden szybko ogarnął, drugi na 30 levelu zrezygnował xD
Odpisz
28 lipca 2019, 22:08
a potem po niedługim czasie grania jest lepszy od ciebie
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2019, 22:05
Jak w Taernie (fajna polska gra MMORPG na internecie, polecam)
Odpisz