Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2013, 11:40
Jak widać na tym obrazku zakazy to tylko przesądy ;)
Odpisz
12 sierpnia 2013, 00:07
Jeśli blondynka założyła ten sklep to się nie dziwie
Odpisz
11 sierpnia 2013, 22:35
Fvck Logic.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 22:07
To ma przecież sens: nie wolno wnosić swojego jedzenia i lodów, więc jak chcesz posiedzieć na ławeczce jedząc loda to musisz kupić u nich. Logiczne...
Odpisz
9 sierpnia 2013, 11:14
Ja byłam w tym wariatkowie w Zamek - Niedzica bo tak to się nazywa
Odpisz
11 sierpnia 2013, 16:16
@michali20: Byłaś w wariatkowie i jeszcze się chwalisz?
Odpisz
11 sierpnia 2013, 21:03
@michali20: ja też byłam tu (na koloniach z OSP Lublin)
Odpisz
6 sierpnia 2013, 23:59
Może tu o inną lodziarnię chodzi? (If you know what I mean) xD
Odpisz
11 sierpnia 2013, 16:32
@xavi1321: głodnemu chleb na myśli :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:42
@bylejakbylegdzie: Głodny głodnemu wypomni :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:43
@siemek22: przysłowmen
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:33
Genius.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 16:25
Może chodzi o to że nie wolno wnosić lodów gałkowych oraz jedzenia to tej lodziarni
Odpisz
7 sierpnia 2013, 11:29
Może tam sprzedają lody na patyku i nie wolno wnosić gałkowych :D
Odpisz
7 sierpnia 2013, 08:23
A może nie wolno wnosić swoich lodów :o
Odpisz