Europejski oddział Nissana jest cieniem samego siebie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ziarenko traumy wyrosło
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2019, 19:55
Aha,ten SpongeBob jest już taki zmemowany że nwm
Odpisz
5 sierpnia 2019, 01:07
czy ze mną jest źle? bo moje pierwsze skojarzenie zamiast marki samochodu, było "ahh~~~ nii-san yamete kudasai~~~"
Odpisz
4 sierpnia 2019, 10:07
Nissan powinien przywrócić skyline'a i s-chassi i będzie dobrze
Odpisz
4 sierpnia 2019, 11:57
@Misieeek04: Mało prawdopodobne, że to zrobią, bo koszta projektowania nowej platformy. W ogóle to Nissan i Mitsubishi wymiekły po fuzji z Renaultem, w dodatku jakościowo i mechanicznie to mechanika z Renówek sprawdza się lepiej pod własnym znaczkiem, aniżeli japońskim.
Odpisz
4 sierpnia 2019, 14:07
@Gurdzio56: oczywiście, zrozumiałe, ale zawsze warto marzyć
Odpisz
27 lipca 2019, 18:04
Qashqai, Micra, X-Trail, Juke
Tak to wszystkie modele sprzedawane w Europie. Do niedawna był jeszcze Pulsar ale ludzie wolą CrOSoŁVeRY więc go wycofali
Odpisz
27 lipca 2019, 18:20
@Pikachu_fan_Subaru: Otóż to. Popatrz na przykład na Nissany sprzed parunastu lat. W Japonii masz Silvie i Skyline'y, w Stanach Sentry i Altimy, u nas k*rwa Almery i Primery. Jakiś żart.
Odpisz
28 lipca 2019, 12:24
@flamefrost20: Jeszcze Titan, Hardbody, Murano, Rouge
Odpisz
4 sierpnia 2019, 11:33
@Pikachu_fan_Subaru: Albo stare dobre sunny, lepsza alternatywa dla golfa 2/3, klasyka powoli.
Odpisz
4 sierpnia 2019, 11:47
@Zenon_Smolik: Zwłaszcza wersja RZ-1.
Odpisz
4 sierpnia 2019, 12:05
@Pikachu_fan_Subaru: Wkurza mnie już powoli ta moda na crossovery z silnikiem 1.0 Eco Boost. Gdzie podziały się te wszystkie samochody. Kiedyś to było: Supry, Skyline-y, Lancery Evo. Nie to co teraz.
Odpisz
4 sierpnia 2019, 11:32
Nissan GT-R jest zajebisty
Odpisz
4 sierpnia 2019, 11:18
Odpisz
27 lipca 2019, 15:33
Dlaczego Nissan w stanach ma na sobie flagę Japonii a w Japonii już nie?
Odpisz
27 lipca 2019, 15:37
@Draco0521: żeby widzieli że jest z Japonii
Odpisz
27 lipca 2019, 17:36
@ten_koles: Chyba amerykańce myśleli że toyota jest amerykańska
Odpisz
27 lipca 2019, 18:16
@czarny111: jak amerykanie myślą że Europa to kraj a do tego że jest gorsza niż Ameryka
Odpisz
27 lipca 2019, 15:34
No ogolnie to nissan troche ciulowy a potem wchodisz w klase premium i jest zajebisty
Odpisz
27 lipca 2019, 17:24
@maczas098: PROSZĘ MI NIE SZKALOWAĆ MOJEJ ZETKI
DZIĘKUJĘ
Odpisz
27 lipca 2019, 18:05
@FlorencjaBall: Jaka szkoda, że już nie sprzedają w EU
Odpisz