Jeśli gra jest zbyt trudna, obniż poziom trudności
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
No to skrzynia biegów do wymiany
Nwm co ze mną nie tak
Dwa oblicza
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2019, 11:51
U mnie raz Imperium Osmańskie i Państwo Papieskie sojusz mieli
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2019, 18:57
Znajomy wysłał mi takiego screena "jeśli zobaczysz szczura wielkości samochodu, to pomyliły ci się gry.
Odpisz
12 sierpnia 2019, 23:38
@natanpl: hah, też widziałem nie raz w Mirror's Edge: Catalyst
Odpisz
12 sierpnia 2019, 19:17
I tak Ulm cie podbije - to by była dobra porada do Eu4
Odpisz
12 sierpnia 2019, 21:09
@mongolskipies: A koalicja HRE + Szwecja, Rosja i Francja cię zmiotą z powierzchni Ziemi...
Odpisz
12 sierpnia 2019, 18:20
Odpisz
27 lipca 2019, 23:51
Jeśli grasz Rzeczpospolitą, a Rosja i Imperium Osmańskie zawiązały sojusz, lepiej zacznij od nowa, bo tej siły już nie powstrzymasz ;-;
Odpisz
28 lipca 2019, 00:19
jest jeden, który może pokonać tą siłę
Odpisz
28 lipca 2019, 00:23
@spicy: O ile wcześniej nie pokona ciebie :v
Odpisz
28 lipca 2019, 03:05
Jak umiesz dobrze grać to nie ma problemu
Odpisz
28 lipca 2019, 07:17
@spicy: PREUẞEN GLORIA INTENSIFIES
Odpisz
28 lipca 2019, 08:27
proszę cię xD
Pamiętam moja pierwsza grę Rzeczpospolitą i nie zdawałem sobie sprawy jakie to może być silne więc nawet nue próbowałem restartować.
Ale stało się, Rosja i Turcy wypowiedzieli wojnę i w sumie to było łatwe do pokonania nawet.
Wojna ma 2 etapy, spalanie Turka i wypisowanie go 3 prowincjami na minus w Mołdawii (serio, tylko tyle weźmie xD) i kończenie wojny z ruski na łatwego, bo masz sporo pustych terenów na ogół i nienajgorzej ustawionych fortów + dobra kompozycja, bo rosyjskie 40 streitsy piechoty + 40 tyś armat to chyba najgorsze możliwe połączenie, za dużo kosztuje ludzi
Odpisz
28 lipca 2019, 11:00
@Kacprrr: Co to za mod?
Odpisz
28 lipca 2019, 11:19
@marian66626: mod? Ja mówię o typowej średnio rozwiniętej grze, akurat na przykładzie który ja miałem
Skąd pomysł że to mod?
Odpisz
28 lipca 2019, 12:27
@Zakapturzony13579: No właśnie, dobrze grać. Ja jestem w zasadzie jeszcze początkujący, a w Eu4 już dawno nie grałem, na dodatek wziąłem sobie wtedy Ironmana i zostałem przegwałcony jak nigdy w życiu xD
Odpisz
28 lipca 2019, 11:35
Gdy nadejdzie czas białego zimna, nie jedz żółtego śniegu
Odpisz
28 lipca 2019, 09:02
Najgorzej jak ci to wyświetla a ty już jedziesz na easy... :/
Odpisz
28 lipca 2019, 02:26
Żyrafy są bez serca - HOI4
Odpisz
28 lipca 2019, 01:24
Z tego co pamiętam to w grze South Parka jest rada "Jeśli nie radzisz sobie podczas pojedynków, naucz się lepiej grać"
Odpisz
27 lipca 2019, 23:56
Ja ostatnio przygody Austrią rozpocząłem, a Francja sojusza ma z Osmanami, raz ja ich rozwaliłem raz oni mnie, niestety oni skuteczniej, bo pół węgier straciłem
Odpisz
27 lipca 2019, 23:51
naciśnij lpm żeby strzelić
Odpisz
27 lipca 2019, 23:51
@DeadShoot: Naciśnij klawisz SPACE aby skoczyć
Odpisz
27 lipca 2019, 23:47
Nie wpadłabym nigdy na to, dzięki.
Odpisz
27 lipca 2019, 23:48
jeśli gra jest za trudna dla ciebie to postaraj się myśleć logicznie.
Odpisz
27 lipca 2019, 23:49
@NightShadePL: Nie umiem myśleć logicznie
Odpisz
27 lipca 2019, 23:50
to się mówi trudno.
Odpisz
27 lipca 2019, 23:49
A jeśli nie da się bardziej zmniejszyć?
Odpisz
27 lipca 2019, 23:49
@MemePaladin399: to znaczy że jesteś Noobem.
Odpisz
27 lipca 2019, 23:50
@NightShadePL: W sumie racja
Odpisz