Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2019, 16:31

Ja byłem tym lepszym. Tak

Avatar Fukomat

7 sierpnia 2019, 18:08

hu*

Avatar Niewiemjaksienazwachelp

7 sierpnia 2019, 10:01

Nie do końca ale wpisuje się w to taki jeden mój ziomek. nie wiem jak miał na imię, pamiętam tylko nick. Tristian Pył Burzy czy coś w tym stylu. Tristian jak to jakimś cudem czytasz, to wiedz że po prostu nie chce mi się załadować w101 i nie mogę grać.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Niewiemjaksienazwachelp

7 sierpnia 2019, 15:30

@marianx12: Cirilla śmierci coś ci mówi?

Avatar marianx12

7 sierpnia 2019, 16:08

@Niewiemjaksienazwachelp: do dzisiaj pamiętałem tylko Konrada zew księżyca, ale mówiąc sobie pod nosem tamto imię przypomina mi sie, że faktycznie coś było...

Avatar Bartlomiej2003

7 sierpnia 2019, 11:55

Pamiętam jak typ nauczył mnie rocket jump'ów w TF2.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 09:26

miałem tak podobnie ale straciłem z nim kontakt i teraz go szukam,

graliśmy w shakes&fidget i miał nick [huzar]

może znajdę go na jeja

Avatar Kubell_

7 sierpnia 2019, 09:46

toja

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 09:12

A potem zniknie i nie wróci ;w;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 sierpnia 2019, 09:00

Jestem pewien, że TJ i tak tego nie zobaczy ani nie zrozumie, bo po polsku, ale #trackmania bracie.

Avatar Penysz_Vaper

27 lipca 2019, 23:56

nie wydałem ani złotówki na gry a jak tam u was?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar sekacz

Edytowano - 28 lipca 2019, 00:27

@NightShadePL: musiał byś dopłacić za prime Żeby nie mieć cheterów

Avatar Ajgorak

28 lipca 2019, 10:02

@sekacz: racja bez prime nie da się grać

Avatar Rakiczan

28 lipca 2019, 00:21

W margonem grałem z tyloma świetnymi ludźmi i tak dużo z nich odeszło... przynajmniej kilka osób dalej jest ze mną

Avatar maczas098

27 lipca 2019, 23:52

Ludzie prosza o dodanie do kontaktów a potem nie piszą 😿😿

Avatar NightShadePL

Edytowano - 27 lipca 2019, 23:52

@maczas098: Bo trzeba budować więź.

Avatar maczas098

27 lipca 2019, 23:54

@NightShadePL: dopiero co mnie dodali 😿

Avatar Patrgos

28 lipca 2019, 01:00

@maczas098: To zacznij ty rozmowę

Avatar MemePaladin399

27 lipca 2019, 23:52

Po czym wyświetla się napis "Last online: 6 years ago"

Avatar NightShadePL

27 lipca 2019, 23:53

@MemePaladin399: chwała graczom, F

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

Dwa oblicza

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka