Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2019, 15:19
laptopy do gier to syf
Odpisz
14 września 2019, 17:32
@xMacius: po 7 dniach uzytku
FSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Odpisz
14 września 2019, 20:24
@xMacius: Ja sobie kupiłem dobrego(koło pięciu miesięcy, a działa bez zarzutów)
Odpisz
14 września 2019, 21:59
@koniecnazw: Hmmm
Te 60hz
Ekran 15 cali
A ta klawiatura i touchpad
Odpisz
16 września 2019, 09:51
@xMacius: 1Nie narzekaj na coś czego nie masz.
2Mi tyle wystarcza.
Odpisz
Edytowano - 16 września 2019, 17:18
@koniecnazw: Po pierwsze nie narzekam tylko wypisuje ci wady produktu. Po drugie to że tobie to wystarcza nie oznacza że zamysł jest dobry i nie zaprzecza to faktu że jakościowo co do ceny laptop do gier nie jest dobrym pomysłem.
Odpisz
2 października 2020, 22:42
@koniecnazw: a teraz jak działa
Odpisz
15 września 2019, 03:35
A gdzie monitor?
Odpisz
28 lipca 2019, 08:53
A matrycę gdzie zgubił?
Tak na marginesie to jak się uprzemy to z All in One można zrobić laptopa bo trzeba tylko donieść klawiaturę myszkę i zasilańsko
Odpisz
14 września 2019, 12:33
@akoyne: Pewnie będzie w drugiej ręce, dla równowagi
Odpisz
14 września 2019, 13:37
@akoyne: matryca może być tak mała że zmieści się po drugiej stronie kompa
Odpisz
14 września 2019, 14:50
@KwevreX: Patrząc po kablach to raczej kineskop
Odpisz
14 września 2019, 12:13
Nie oceniaj komputera po obudowie
Odpisz
14 września 2019, 12:00
LAN Party intensifies
Odpisz
28 lipca 2019, 09:44
dlatego mam switcha
Odpisz
14 września 2019, 15:19
@crazyboner: xD
Odpisz
28 lipca 2019, 08:58
Odpisz
28 lipca 2019, 03:47
Aż mi się przypomniało to zdjęcie.
Odpisz
28 lipca 2019, 01:01
Raz siedziałem se z kumplami w macu w takiej galerii.
Nagle patrzymy a za nami jakiś dziadek wyciąga se z plecaka jakiś 20 letni monitor 4:3 Samsung.
I podpina bo do gniazdka.
Do tego wyciąga laptopa też jakiegoś starego, ale jednego z tych malutkich.
I myszkę i klawiaturę.
Podłącza wszystko.
I łączy się z free WiFi z maca
Odpisz
28 lipca 2019, 01:05
@GryzonKomputerowy: Pewnie mu w laptopie padła matryca. Też tak kiedyś miałem i przez jakiś czas używałem laptopa podłączonego do starego monitora :P
Odpisz