Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Atolu

Edytowano - 1 sierpnia 2019, 19:44

Pamiętajcie, że byliśmy jedynym krajem który okupował Rosję

Avatar marian66626

6 sierpnia 2019, 11:10

@Atolu: Mongolia, Niemcy podczas WWI?

Avatar AtomekGM

28 stycznia 2020, 12:29

@Atolu: to że Polacy okupowali moskwę nie oznacza że okupowali rosję

Avatar Atolu

28 stycznia 2020, 20:01

@AtomekGM: ale mieli na nią znaczący wpływ

Avatar nazyk

1 sierpnia 2019, 00:22

No to kurcze żeś zacząłem. Przyznam się odrazu! Nie jestem polakiem, nie lubię polski (a tym bardziej rosji). Tak, celowo z małej litery! Będę w jakikolwiek sposób chronić godność jakiego-kolwiek państwa w "walce czatowej" jeżeli jest w danym wypadku przeciwnikiem polaczków. Jeżeli obraziłem czyjeś uczucia, to odrazu "przepraszam". Jeżeli popełniłem jakiś błąd interpunkcyjny lub ortograficzny, to też przepraszam.

Avatar heroder55

5 sierpnia 2019, 10:12

@nazyk: jeśli jesteś taki antypolski, to czemu jesteś obecny na polskiej stronie?

Avatar nazyk

5 sierpnia 2019, 10:50

@heroder55: nie mam alternatywy

Avatar LOKO30

29 lipca 2019, 09:05

Mały kraj kontra największy kraj świata oczywiście nie przegraliśmy Ale i tak dostaliśmy wpie**ol

Avatar nazyk

29 lipca 2019, 11:04

@LOKO30: No wielkość niema nic wspólnego z siłą. Chiny mogą dziś podbić cały świat. I tak to robią, ale nie w sposób wojenny.

Mała Korea Północna może też zrobić bardzo duży boom dla ziemi.

Ameryka nie jest najważniejsza, ale jest wojenną potęgą

Avatar nazyk

29 lipca 2019, 11:17

@nazyk: największa*

Avatar kurczak1122

31 lipca 2019, 22:56

@nazyk: korea północna dysponuje maksymalnie 20 głowicami A najsilniejsza miała nieco ponad 100 kiloton i była prezentem od chin dla porównania bomba zrzucona na Hiroszime miała 50 kiloton i zniszczyła tylko ścisłe centrum miasta także nie robi "większego" wrażenia A broń konwencjonalna to radzieckie niezmodernizowane konstrukcje przez to są niewiele silniejsi od polski

Avatar ursusowanie

31 lipca 2019, 17:31

A czemu ten Poland ball jest na odwrót?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Normie

Edytowano - 31 lipca 2019, 21:05

@ursusowanie: ja słyszałem, że ziomek narysował tak countryballa bo Polska w animacji przedstawiona jako countryball zakamuflowała się, żeby wyglądać jak Indonezja/Monako

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 31 lipca 2019, 21:17

@Normie: Tak, to 3 teoria. Jeszcze jest jedna z żartem, poza tym to całe jest żartem z tych 2 teorii, że co chwila Indonezja, Maroko i Polska zmieniają kolory ;)

Avatar Janusz_Prawdziwy

29 lipca 2019, 01:04

ruskim aż 2 razy spuściliśmy wpie**ol przecież

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Legolas9988

31 lipca 2019, 18:15

Avatar Maly_modelarz15

31 lipca 2019, 19:02

@nazyk: a kto w europie niby ma?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ambassador
Dodane przez: Ambassador

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jeszcze jak

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka