Jak nieśmieszne to bardzo przepraszam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 09:29
Zrobię z tego wate
Odpisz
29 lipca 2019, 14:06
Busem jadę do Murzasichle na obóz
Odpisz
29 lipca 2019, 14:07
@ProMoruxBax: Vogue travel
Odpisz
29 lipca 2019, 15:51
@ProMoruxBax: Spoko miejsce
Odpisz
29 lipca 2019, 16:04
@MrCienki: Tak, ciężko się zgubić... chyba że w te 2 lata zbudowali coś poza tą jedną ulicą.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:09
@ProMoruxBax: Małe ciche*
Odpisz
11 sierpnia 2019, 00:47
nie, nic
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:03
Australian Army goes to you
Odpisz
6 sierpnia 2019, 05:30
Ile kosztuje wycieczka do Australii? Bo chyba z dziewczyna pojade
Odpisz
5 sierpnia 2019, 15:30
Odpisz
6 sierpnia 2019, 10:54
@Erykolo12: ja:hmm ciekawe ile polubien ma mój komentarz
Komentarz:(ma 8 w dół)
Ja:
Odpisz
5 sierpnia 2019, 13:08
Jest na głównej z takim tytułem
Odpisz
5 sierpnia 2019, 15:18
@MonioMonio: Bruh adminowi naprawdę się nie chciało
Odpisz
5 sierpnia 2019, 14:51
Odpisz
5 sierpnia 2019, 14:40
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:16
popraweczka
Odpisz
5 sierpnia 2019, 14:20
Autor specjalnie to odwrócił, żebyś się od razu nie domyślił, że ma to jakiś związek z Australią.....
Odpisz
5 sierpnia 2019, 14:28
@Mikrus19: to ma sens
Odpisz
5 sierpnia 2019, 14:04
Odpisz
29 lipca 2019, 14:13
Xqc jest bodajże z Kanady, tam jest wieczna zima
A więc wieczny australijski sezon pająków
Odpisz
29 lipca 2019, 14:14
@Krzyniu: Tak
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:25
@Krzyniu: Myślałem że to Amerykanie są wybuchowi i agresywni a Kanadyjczycy mają na opak. A tu taka niespodzianka.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:28
@xMacius: bo oczywiście tak to działa że stereotypy się sprawdzają irl
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:42
@Krzyniu: Poprostu nie ma temperamentu kanadyjczyka i tyle.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:44
@xMacius: tak jak Deadpool i Volverine
Odpisz
5 sierpnia 2019, 13:40
H3H3
Odpisz
5 sierpnia 2019, 14:30
@Krzyniu: o witaj krzyniu, dawno cię tu nie było
Odpisz
5 sierpnia 2019, 13:24
Ja tam nie boję się pająków, większość nie potrafi zabić zdrowego człowieka.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 13:11
Dlatego dobrze być polakiem
Odpisz
5 sierpnia 2019, 13:37
@BlueShadowRap: Polscy w austrialii są magicznie odporni na pająki?
Odpisz
29 lipca 2019, 15:01
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:41
@Sunrise711: chce takie
Odpisz
5 sierpnia 2019, 12:13
Dostaniesz like za XQC
Odpisz