Wiem, że jeżeli zaczyna się tak myśleć, to się idzie w dobrym kierunku. Zaczynasz siebie nienawidzieć za to i albo popadasz w depresję, albo sie bierze za siebie. Ja zrobiłem to 2 i naprawdę to wiele zmieniło
@Patrgos: Lepiej niech psycholog zbada czy masz depresję, bo niektórzy żyją z tym bez wiedzy i naprawdę może ci to rozpie**olić życie, jeśli dowiesz się późno.
@Jurekis_: Głównym powodem powodem depresji jest brak motywacji do jakichkolwiek zajęć co się później potęguje a nienawiść do siebie to skutek które może występować ale nie musi
Ja mam tak że kiedy jestem czymś zajęty to podjadam kiedy coś jest obok i piję łyk soku w przerwie w zajęciu. Najczęściej są to ekrany ładowania w grach.
A teraz sobie wyobraźcie ile hektolitrów wody wypiłem pijąc po każdej śmierci w grze. Ostatnio grałem głównie w Dark Souls.
Ja rozumiem, większość niezdrowych rzeczy jest przy tym smaczna, ale jak słabym i żałosnym trzeba być, by nie potrafić samemu sobie odmówić?
Najlepiej powiedzieć "nie mogłem się powstrzymać", ktoś za tobą stoi z bronią i każe żreć? Nie, jesteś zwyczajnie grubą parówą i w dupie masz swoje zdrowie.
Ale nie, nie ma po co próbować, lepiej być workiem tłuszczu i popadać w depresję. Brakuje tylko zrzucania winy na społeczeństwo i zmuszania innych do akceptowania ciebie jakim jesteś.
@ZEUS_: Nijak nie rozumiem przekazu tego mema, ani to śmieszne, ani nie reprezentuje sobą smutnego, ale prawdziwego świata, widzę tu jedynie śmieciowych ludzi bez ambicji starających się o atencję innych, bo są zbyt słabi, by zwalczyć swój własny problem.
Edit: Wytłumacz mi swoje rozumienie tego mema, ja wyżej opisałem co widzę i dlaczego nic sobą nie reprezentuje, a mam wrażenie ciebie poruszył w jakiś sposób.
@rolewicz3: Ten mem mnie nie poruszył. Poruszyło mnie to jak na tego mema zareagowałeś. W końcu żartobliwy obrazek nie musi reprezentować uczuć lub poglądów autora lub osoby która wstawiła ten obrazek. A propo tych ludzi, to prawda że źle robią i takim podejściem nic nie osiągną, ale rola bliskich i społeczeństwa jest taka, żeby im pomóc.
@ZEUS_: Założyłem, że sytuacja wzięta z życia autora, ale w sumie racja, wiele mogło się zdarzyć nim ten mem dostał się tutaj.
A propo roli społeczeństwa i bliskich, a co oni mogą, jeśli osoba opisana na memie sama nie chce zmian? Co z tego, że zapiszą ją do dietetyka, jak w domu dalej będzie się obżerał? Nic tutaj otoczenie nie zrobi i to dana osoba musi chcieć coś zrobić dla siebie, dla swojego zdrowia czy samopoczucia. Dlatego dla mnie takie osoby nie zasługują na poświęcany im czas czy atencję i nikt nie ma prawa wymagać od innych myślenia za takiego delikwenta.
Mam podobnie, jem chipsy, winogrona i inne takie właściwie nie dlatego, że jestem głodny, czasem nie smakują mi jakoś kolosalnie, ale jest to jakieś zajęcie. Jest jednak zasadnicza różnica, mam doje**ny metabolizm
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2019, 21:20
Wiem, że jeżeli zaczyna się tak myśleć, to się idzie w dobrym kierunku. Zaczynasz siebie nienawidzieć za to i albo popadasz w depresję, albo sie bierze za siebie. Ja zrobiłem to 2 i naprawdę to wiele zmieniło
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:12
@Jurekis_: Mam takie myśli, Depresji raczej nie mam
A z braniem się za siebie, to już w ogóle ch*j strzelił
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:36
@Patrgos: prędzej czy później kolego. Jeszcze przyjdzie czas
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:39
@Patrgos: Lepiej niech psycholog zbada czy masz depresję, bo niektórzy żyją z tym bez wiedzy i naprawdę może ci to rozpie**olić życie, jeśli dowiesz się późno.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:31
@Jurekis_: Depresja tak nie działa ale ok
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:39
to znaczy? W sensie, nie wiem, gdzie powiedziałem jak działa depresja, oprócz tego, że możesz jej dostać
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:47
@Jurekis_: "Zaczynasz siebie nienawidzieć za to i albo popadasz w depresję"
Odpisz
20 sierpnia 2019, 09:23
no... tak. Raczej, to jest jeden z sposobów, jeśli sie nie myle
Odpisz
20 sierpnia 2019, 13:13
@Jurekis_: Głównym powodem powodem depresji jest brak motywacji do jakichkolwiek zajęć co się później potęguje a nienawiść do siebie to skutek które może występować ale nie musi
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 09:25
Ja czasami zaczynam jeść jak mi się nudzi, polecam
Odpisz
20 sierpnia 2019, 02:41
Ja mam tak że kiedy jestem czymś zajęty to podjadam kiedy coś jest obok i piję łyk soku w przerwie w zajęciu. Najczęściej są to ekrany ładowania w grach.
A teraz sobie wyobraźcie ile hektolitrów wody wypiłem pijąc po każdej śmierci w grze. Ostatnio grałem głównie w Dark Souls.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 00:21
Ja rozumiem, większość niezdrowych rzeczy jest przy tym smaczna, ale jak słabym i żałosnym trzeba być, by nie potrafić samemu sobie odmówić?
Najlepiej powiedzieć "nie mogłem się powstrzymać", ktoś za tobą stoi z bronią i każe żreć? Nie, jesteś zwyczajnie grubą parówą i w dupie masz swoje zdrowie.
Ale nie, nie ma po co próbować, lepiej być workiem tłuszczu i popadać w depresję. Brakuje tylko zrzucania winy na społeczeństwo i zmuszania innych do akceptowania ciebie jakim jesteś.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 01:23
@rolewicz3: Już? Uspokoiłeś się?
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 12:58
@ZEUS_: Nijak nie rozumiem przekazu tego mema, ani to śmieszne, ani nie reprezentuje sobą smutnego, ale prawdziwego świata, widzę tu jedynie śmieciowych ludzi bez ambicji starających się o atencję innych, bo są zbyt słabi, by zwalczyć swój własny problem.
Edit: Wytłumacz mi swoje rozumienie tego mema, ja wyżej opisałem co widzę i dlaczego nic sobą nie reprezentuje, a mam wrażenie ciebie poruszył w jakiś sposób.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 13:52
@rolewicz3: Ten mem mnie nie poruszył. Poruszyło mnie to jak na tego mema zareagowałeś. W końcu żartobliwy obrazek nie musi reprezentować uczuć lub poglądów autora lub osoby która wstawiła ten obrazek. A propo tych ludzi, to prawda że źle robią i takim podejściem nic nie osiągną, ale rola bliskich i społeczeństwa jest taka, żeby im pomóc.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 14:35
@ZEUS_: Założyłem, że sytuacja wzięta z życia autora, ale w sumie racja, wiele mogło się zdarzyć nim ten mem dostał się tutaj.
A propo roli społeczeństwa i bliskich, a co oni mogą, jeśli osoba opisana na memie sama nie chce zmian? Co z tego, że zapiszą ją do dietetyka, jak w domu dalej będzie się obżerał? Nic tutaj otoczenie nie zrobi i to dana osoba musi chcieć coś zrobić dla siebie, dla swojego zdrowia czy samopoczucia. Dlatego dla mnie takie osoby nie zasługują na poświęcany im czas czy atencję i nikt nie ma prawa wymagać od innych myślenia za takiego delikwenta.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 14:55
@rolewicz3: teraz się zgadzam ❤
Odpisz
20 sierpnia 2019, 00:18
Odpisz
30 lipca 2019, 20:14
Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam chipsy
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:25
Ja z 5 miesięcy temu
Odpisz
20 sierpnia 2019, 00:18
:(((
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:54
Walnij pięścią w stół albo idź pobiegać
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:59
Kiedy przenieśliśmy się do r/meIRL?
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:32
Mam podobnie, jem chipsy, winogrona i inne takie właściwie nie dlatego, że jestem głodny, czasem nie smakują mi jakoś kolosalnie, ale jest to jakieś zajęcie. Jest jednak zasadnicza różnica, mam doje**ny metabolizm
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 22:26
@MineDan: Mam podobnie
Mimo tego że jestem chudy czasem wpi***alam więcej niż moi grubsi znajomi
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:04
Ej, ale serowe są najlepsze, co to za herezje!
Odpisz
30 lipca 2019, 23:15
Im mam gorszy humor tym większe prawdopodobieństwo że takie coś się stanie
HMMM
Odpisz
30 lipca 2019, 22:54
hah
Odpisz
30 lipca 2019, 20:23
grubi ludzie jedzą kiedy tak im podpowiada język a nie żołądek (z własnego doświadczenia)
Odpisz
30 lipca 2019, 22:00
dokładnie mam no coś smaka i jem
Odpisz
30 lipca 2019, 20:41
Takie prawdziwe
Odpisz