Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia, 11:51
Teraz jest 2026... i GTA VI nadal nie wydane.
Odpisz
28 czerwca 2021, 14:26
No jakby ci to...
Odpisz
16 czerwca 2021, 20:22
Przybywam z przyszłości, no niezbyt się udało
Odpisz
4 marca 2021, 08:27
CÓŻ
Odpisz
1 sierpnia 2019, 18:57
Mój ulubiony szablon
Odpisz
1 sierpnia 2019, 16:32
Twórcy Cyberpunka widząc zapowiedzi GTA VI
Odpisz
1 sierpnia 2019, 15:58
Ja czekam tylko na RDR3
Odpisz
30 lipca 2019, 22:52
Czy tylko ja od zawsze miałem go gdzieś?
Odpisz
1 sierpnia 2019, 15:31
@Luszak: tak
Odpisz
2 sierpnia 2019, 09:43
@Luszak: nie
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:53
@Luszak: nie
Odpisz
1 sierpnia 2019, 15:21
Nic i nikt nie pokona GTA VI ! MOTHERFUCKERS!!!
Odpisz
1 sierpnia 2019, 18:09
@ZenekWiertara123: no je**lem ci matkę i ciebie urodziła
Odpisz
10 sierpnia 2019, 14:06
@setinek2006_2: Mogłeś mu nie je**ć matki. Teraz musimy się użerać z takim debilem
Odpisz
30 lipca 2019, 22:00
jesth taka szansa poniewarz duzo osob czeka na cyberpunka a cd projekt red robi fajen gry wiec raczej nie zjebiom
Odpisz
30 lipca 2019, 22:28
@Mrpoker: CD PROJEKT
FAJNE GRY
WYBIERZ JEDNO XDD
Odpisz
30 lipca 2019, 23:04
@bulazpasztetem: bulazpasztetem
bycie ch*jowym trollem
Wybierz oba
Odpisz
30 lipca 2019, 23:08
@setinek2006_2: yez cie kocham
Odpisz
31 lipca 2019, 16:04
@bulazpasztetem: mi shie wiedzmin podhobalmasz jakshis problem
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:11
@Mrpoker: czemu nie umiesz pisać?
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:13
@bulazpasztetem:
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:44
@thesarge: ja pishe dobze jak nie umiesh zrozumiec to nie mój problem
Odpisz
1 sierpnia 2019, 14:46
@bulazpasztetem: Możesz obrazić moją matkę, ojca, mnie samego ale CD PROJEKTU nie daruje.
Odpisz
1 sierpnia 2019, 15:12
@setinek2006_2: No ale CDP robi słabe gry
Odpisz
1 sierpnia 2019, 15:17
@Ayrin: Słaby z ciebie troll.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2019, 15:39
@moth12334: Tylko że ja nie trolluje
Odpisz
1 sierpnia 2019, 15:45
@Ayrin:
Odpisz
1 sierpnia 2019, 17:01
@moth12334: Wyznaje wiarę w wielką Unie Sovietską
Odpisz
1 sierpnia 2019, 17:09
@Ayrin: Unia Sovietska, co to za jakiś twór bliżej mi nie znany?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 08:33
@Ayrin: mogę to samo powiedzieć o twojej Matce ale zamiast gry to dziecko
Odpisz
31 lipca 2019, 09:19
ta bo zdążą bo wydać przed wiosną 2020
Odpisz
30 lipca 2019, 23:52
CP się świetnie zapowiada, choć najbardziej mnie zastanawia czemu tytuł brzmi CP skoro nie ma tam dzieci.
Odpisz
30 lipca 2019, 21:37
Przeciez ten cuberpunk to jest ch*jowizna i mowie serio teraz to jest jakies gowno bez przyszlosci...
Odpisz
30 lipca 2019, 21:39
@bulazpasztetem: Jpr XDD
Odpisz
30 lipca 2019, 21:41
@bulazpasztetem: Dziękujemy za pańską opinie...
Odpisz
30 lipca 2019, 21:47
@bulazpasztetem: Chyba ty, gdyby był słaby to nie stawialiby go w każdym barze.
Odpisz
30 lipca 2019, 21:48
@bulazpasztetem:
Odpisz
30 lipca 2019, 21:55
@bulazpasztetem: tam są drzwi proszę wypier#alać
Odpisz
30 lipca 2019, 22:10
@bulazpasztetem:
Odpisz
30 lipca 2019, 22:11
@bulazpasztetem: Właśnie był u mnie Keanu i dostał na ciebie namiary
Odpisz
30 lipca 2019, 22:19
@bulazpasztetem:
Odpisz
30 lipca 2019, 22:22
@bulazpasztetem:
Odpisz
30 lipca 2019, 22:25
@bulazpasztetem: wypoerdalac cyberpunk to gowno i ch*j
Odpisz
30 lipca 2019, 22:31
@Gray1997: Co do cyberpunka osobiście mam nadzieje, ale fakt że można mówić o nim tylko pozytywnie mnie wysoce irytuje, dlaczego nie można wyrazić opinii negatywnej? Bo polska gra? Bo twórcy wiedźmina? Opinia odnośnie gry jest subiektywna a "recenzowanie" gry przed premierą po prostu nie ma sensu, można co najwyżej mieć nadzieję
Odpisz
30 lipca 2019, 22:39
@Leko_szalony: Nie chodzi w sumie o to nawet że nie można mówić negatywnie o Cyberpunku 2077, ale chodzi o to raczej że poprostu trzeba zachować kulturę kiedy wypowiada się na jakikolwiek temat .
Odpisz
30 lipca 2019, 23:03
@Leko_szalony: wiesz żebyś wiedział że tak w końcu może ludzie nie będą mylić Polski z Rosją bo może niektórym chociaż będzię się chciało przeczytać skąd jest wieśek
Odpisz
30 lipca 2019, 23:04
@Denom: wątpie mordko
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2019, 23:07
@Leko_szalony: Jeśli udasz się na spotkanie jakieś mniejszość i powiesz, że "pie**olisz tą mniejszość" to nie jest wyrażanie opinii, tylko bycie kompletnym dupkiem.
On w tym przypadku nie podał żadnego sensownego argumentu dlaczego tak sądzi, tylko przeszedł bezpośrednio do pie**olenia i obrażania każdej osoby, która się z tym nie zgadza.
Odpisz
31 lipca 2019, 01:21
@bulazpasztetem: Nie ma to jak zwiększać swoje napompowane niczym balon z kondoma ego poprzez nieudane trollowanie na stronie z memami i wyzywanie innych. Jak bardzo dumny z siebie jesteś? Poziom walenia do swoich komentarzy czy jeszcze nie?
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2019, 01:32
@Green_Arrow: ojj jak bardzo smutne masz życie że odpisujesz na komy trolli na jakimś jeja ? Ja to robie dla beki jak mi sie nudzi a ty widze obrońca internetu siedzisz ciągle i prostujesz trolli gratulacje !
Odpisz
31 lipca 2019, 01:37
@bulazpasztetem: O wiesz z nudów czasem robi się dziwne, niewytłumaczalne rzeczy. Np. odpisuje się na komentarz jakiegoś idioty o nicku bulazpasztetem po raz drugi... Kolejnym przykładem może być twoje istnienie, wątpię, żeby bezcelowy byt powstał z jakichś konkretnych pobudek poza nudą. elo
Odpisz
31 lipca 2019, 09:21
@bulazpasztetem: bardziej bym powiedział że ty masz smutne życie bo jesteś trollem
Odpisz
1 sierpnia 2019, 12:36
@bulazpasztetem:
Odpisz
2 sierpnia 2019, 08:37
@bulazpasztetem: ja wiem że potrzebujesz agencji od randomowych ludzi z Internetu bo wiesz że matka Cię nigdy nie kochała Ale rób to na innejstronie bo tylko zasmiecasz komentarze
Odpisz