Komiks o dzieleniu ciastkiem, ale sprawia mi przykrość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cel namierzony
To bilet w jedną stronę skarbie
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2019, 17:38
Odpisz
20 sierpnia 2019, 18:47
Myślałem że da mu to ciasteczko
Odpisz
31 lipca 2019, 01:36
Odpisz
20 sierpnia 2019, 05:32
@Eliteq_PL: w zestawie z konopnym sznurem
Odpisz
30 lipca 2019, 22:52
To ty mi daj trochę depresji, a ja podzieję się ciasteczkiem.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:12
Dobry z Ciebie człowiek. Tak trzymaj. ^^
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:24
Nie wiem czy taki dobry, ale dzięki.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:40
Dużo ludzi odsuwa się od osób, które mają depresję, a po Twoim komentarzu widać, że chcesz pomóc.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:46
Bo trzeba pomagać. Dzięki wzajemnej pomocy utworzyło się społeczeństwo. Właściwie to teraz używasz komputera, bo ktoś tam w jakiejś elektrowni wytwarza prąd. Więc jest to jakaś pomoc. Jesteśmy takim wielkim mrowiskiem.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:08
Można tak to nazwać.
Niestety, ale dużo ludzi ma gdzieś pomaganie, zwłaszcza jeśli ktoś jest na skraju wytrzymania nerwowego.
Swoją drogą, pamiętam jak kiedyś dostałam tak silnego krwotoku z nosa (z obu dziur), że nie starczyło chusteczek by dotrzeć do domu na spokojnie (nie miałam gdzie indziej iść), to gdy przystanęłam przy jakimś publicznym budynku (musiałam poszukać jakiejś chusteczki w torebce), to nie zaoferowano mi pomocy, a nawet jakieś dwie dorosłe kobiety, patrzyły na mnie jakbym coś złego, nieodpowiedniego robiła. Później się okazało, że miałam w _uj wysokie ciśnienie (około 200/150) i w sumie mogłabym zdechnąć.
#nc
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:12
Wyobraź sobie, że gdzieś w jakiejś alternatywnej linii czasu ta historia skończyła się twoją śmiercią. Masakra.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:18
W sumie to by i lepiej było. Nie mielibyście na jeja takiego zje**.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:22
Nie myśl w ten sposób. Nie ma "lepiej" lub "gorzej". Jest jak jest i trzeba z tym żyć. Jak ci przeszkadza twoja egzystencja to zapraszam do mojego przyjaciela. Nazywa się Strycz Ek. Ale wiedz, że życie to gra, która ma wyłączony respawn, a jedyną istotą mającą kody na jego włączenie jest główny admin.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:46
taa
Odpisz
30 lipca 2019, 22:58
czekam aż ktoś zrobi wersje ze schizofrenią
Odpisz
30 lipca 2019, 23:04
@Zaspanymen33: zrobiłbym, ale mam bana na wstawianie obrazków
Odpisz
30 lipca 2019, 23:05
no niestety to mam nadzieje że ktoś jeszcze podłapie pomysł
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:13
@Zaspanymen33: ja chętnie bym zrobił
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:08
no jakby ktos sie tak atencjowal przy mnie depresja to tez bym odszedl z ciastkiem
Odpisz
30 lipca 2019, 23:06
Moje życie w pigułce
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:01
daj ciastko
Odpisz