Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tymek590

3 sierpnia 2019, 09:09

o ku*wa prawdziwe

Avatar Towarzysz777

3 sierpnia 2019, 23:58

@Tymek590: Nie Ty dostałeś?

Avatar Tymek590

3 sierpnia 2019, 23:59

Avatar Towarzysz777

4 sierpnia 2019, 00:01

@Tymek590: DODAŁEŚ* JE**NA AUTOKOREKTA...Cały dzień kuję ten humor a teraz poszło się je**ć

Avatar Tymek590

4 sierpnia 2019, 00:02

Avatar Piket

3 sierpnia 2019, 11:43

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie bo kiedy bieda przyjdzie to przyjaciel nie odejdzie...

Avatar Gateusz

3 sierpnia 2019, 13:46

@Piket: czyli musze spalić cały hajs żeby dowiedzieć się który z tych idiotów naprawde mnie lubi ????

Avatar Piket

3 sierpnia 2019, 17:46

@Gateusz: kto ci każe naprawdę to robić? Można by było wszystko ukartować przebrał byś się w jakieś szmaty i poszedł do znajomych mówiąc im że komornik ci wszystko zabrał i potrzebujesz się u kogoś zatrzymać na jakiś czas ci co by ci pomogli nawet w małym stopniu bo nie mówię że zaraz mają cię przyjmować Wiadomo to są koszta, Ale dali by ci trochę ubrań, jedzenia i po cieszyli to takich ludzi należy cenić, a ci co po twoim oświadczeniu mieliby wszystko w dupie nie przejmując się tym co się z Tobą stanie, do takich ludzi należy od siebie odsunąć., Oczywiście mają prawo ci nie pomagać... Ale przyjaciele by pomogli...

Avatar Piket

3 sierpnia 2019, 17:47

@Piket: A potem robisz im "Suprise"!

Avatar Joemi

3 sierpnia 2019, 11:22

Paszoł won z takimi

Avatar Stulej4

3 sierpnia 2019, 10:38

Dobrze, że nie mam kolegów
Tylko kumpla i znajomych

Avatar PaniDama

3 sierpnia 2019, 08:26

To właśnie ja mam takich znaj..tia super ;}

Avatar snowfox

3 sierpnia 2019, 08:48

@PaniDama: ja też

Avatar PaniDama

3 sierpnia 2019, 09:16

@snowfox: Łączmy sie w bólu ;}

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

31 lipca 2019, 13:39

Avatar Frutti56

31 lipca 2019, 13:07

Avatar OnionCake

31 lipca 2019, 12:34

Avatar
bylojuz12

31 lipca 2019, 12:25

Avatar KufelMleka

31 lipca 2019, 12:24

To najgorsze ze wszystkich potworów.

Avatar Wolferon

Edytowano - 31 lipca 2019, 12:22

To smutne UmU

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Szybki jak błyskawica

Ładne rzeczy

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka