Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzykrotny T
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2013, 14:25
No i w takiej pracy nadgodziny są mile widziane. :-)
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:28
@chupacabra001: zastępstwo też
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:51
@chupacabra001: tester gier....
Odpisz
8 sierpnia 2013, 15:18
@as13zx: Gry to nie wszystko Noł-lajfie
Odpisz
8 sierpnia 2013, 17:37
@as13zx: tester gier nie ma tak łatwo. musi znaleźć nawet najmniejsze błędy.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 22:05
@chupacabra001: sie wie bracie :) powiedz mi tylko gdzie znajde taka prace a bede gotow od teraz
Odpisz
11 sierpnia 2013, 21:25
Nom I musi bębnić w TĄ SAMĄ CHOLERNĄ grę kilka miesięcy
Oni zasługują na tytuł Hardcorowy Gracz
Odpisz
12 sierpnia 2013, 12:12
ta coś im nie wychodzi, dajmy na przykład myjnię z gta:SA czy zapadanie się pod ziemię
Odpisz
8 sierpnia 2013, 22:04
Piękna praca < musk rosjepany >
Odpisz
8 sierpnia 2013, 17:51
Dlatego ja zawsze pomagam :3
Odpisz
8 sierpnia 2013, 20:40
@Mnich1: ale ty jesteś przecież Homer ty nikomu nie pomagasz :D
Odpisz
8 sierpnia 2013, 21:33
@ole321100: Tylko do połowy odcinka.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 15:36
Tylko jaki sens ma taka praca ? D:
Odpisz
8 sierpnia 2013, 17:58
@siemek22: macasz cycki i jeszcze szukasz sensu pracy? zastanów się
Odpisz
8 sierpnia 2013, 19:52
@siemek22: Pomagasz modelkom przygotować się na sesje.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 19:55
@siemek22: robisz kobietą biustonosze i stringi
Odpisz
8 sierpnia 2013, 20:41
@siemek22: Ty szukasz sensu w takiej ***istej pracy? Ogarnij!
Odpisz
8 sierpnia 2013, 16:36
mógłbym pracować tak 24/7!
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:59
w takiej robocie to bym nawet za darmo mógł pracować
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:55
I dlatego ja zawszę zgłaszam się do pomocy :D
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:46
Ci co nie poszli niech żałują
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:21
ahhh, można se pomarzyć
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:02
Najlepsza robota. Ever.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:02
Fajna ta praca :D
Odpisz