I jak tu cieszyć się czasem wolnym?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy to pożyją
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2019, 11:44
Akurat w tym momencie bardzo się cieszę, że mieszkam na zadupiu i z moimi 170 punktami dostałem się z 1 miejsca do szkoły, gdzie w Warszawie w większości nie przekroczyłbym progu.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 11:18
Dostałam się do wszystkiego czego chciałam. 158/200 ale wiem, że ludzie z lepszymi wynikami niż mój nie dostali się do żadnej.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:41
Widziałam gdzieś ostatnio na fb jak pytali się uczniów co sądzą o reformie. Chłopak z 174 punktami miał problem żeby dostać się gdziekolwiek... Dobrze, że mnie ta poje**na reforma nie dotknęła ( rocznik 02 pozdrawia ^^)
Odpisz
8 sierpnia 2019, 02:26
@Natasza_02: 174/200 ??? Lul
Odpisz
31 lipca 2019, 17:05
Mam 2 z matmy a dostałem się na informatyka wtf
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:20
@Penysz_Vaper: Mało chętnych
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:41
1 nie przepuścili
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:10
@Penysz_Vaper: No właśnie... Jednej. No i wyniki testu też się liczą.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:59
47% matma
Odpisz
7 sierpnia 2019, 18:45
@Penysz_Vaper: Nie żeby coś, ale w tym roku matma poszła beznadziejnie, więc to dobry wynik
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:01
Poszła beznadziejnie? Jakie są średnie wyniki?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:32
8 klasiści mieli kaszke z mleczkiem gimnazjum troche gorzej przez czas. Zrobiłem wszystkie zamknięte bezbłednie i zabrakło mi czasu na otwarte.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:35
@Sushinator: Jak kiedyś patrzyłem to ok. 43%, a np polski 60 coś i angielski 70 coś.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:09
Jezu, nie wiem jak można być tak słabym
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:12
@Sushinator: To jest średnia...
Już nie mówiąc, że co roku jest inny poziom, więc o czym my tu mówimy?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:23
No właśnie, skoro to jest średnia, to większość osób (chodzi o matme) miało poniżej 50%, więc no...
Odpisz
7 sierpnia 2019, 22:38
@Sushinator: Jezu, jak można by być na innym poziomie wiedzy/nauki niż ja, jak to jest w ogóle możliwe
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:34
Zawodówki czekają
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2019, 19:15
Złożyłem do jednego miasta 5 zgłoszeń bo w tym roku wyjątkowo można było i jak chciałem złożyć jeszcze trzy do innego miasta to mój stary mnie zapytał "serio? Po co? Nie chcesz iść tam gdzie wcześniej złożyłeś?" Ale i tak złożyłem. Zgadnijcie kto się nie dostał do 5 szkół...
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:41
Ja sie dostalem, ale dopiero w drugiej rekrutacji, bo nie wiadomo czemu nie zaliczono mi dwoch konkursow
Odpisz
7 sierpnia 2019, 18:07
@Rudymaciek05: w tym roku pojawiła się lista punktowanych konkursów
Odpisz
7 sierpnia 2019, 18:07
tak i te konkursy na niej byly
Odpisz
31 lipca 2019, 14:01
Tymczasem dzieci rolników, ludzie zapieprzający za minimalną stawkę na robocie sezonowej oraz inni którzy pracują przez 90% wakacji:
Odpisz
31 lipca 2019, 14:02
@TheGardenPL: opis mnie
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:12
Nawet minimalna jest spoko, pracując 8h dziennie przez całe wakacje można dużo odłożyć na swoje wydatki i odciąć się od rodziców choć trochę.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:19
@Zenon_Smolik: Nie letni chyba mogą pracować max 5h
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:37
To ograniczenie obowiązuje podczas roku szkolnego.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:10
@Grewest: Wątpię, żeby był taki przepis, który obowiązuje tylko na rok szkolny...
Odpisz
7 sierpnia 2019, 18:06
Tygodniowy wymiar czasu pracy pracownika młodocianego w okresie uczestnictwa w zajęciach szkolnych nie może przekraczać 12 godzin. W dniu, w którym młodociany uczestniczy w zajęciach szkolnych, czas pracy nie może przekraczać 2 godzin.
W przypadku pracownika, który ukończył 16. rok życia, w dniu w którym nie odbywają się zajęcia szkolne, dobowy czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę. W okresie ferii szkolnych czas pracy pracownika młodocianego nie może przekraczać 7 godzin na dobę oraz 35 godzin w tygodniu. W przypadku pracownika w wieku do 16 lat czas pracy nie może przekraczać 6 godzin na dobę.
Odpisz
31 lipca 2019, 13:52
a j a jeszcze do 7 klasy uchodzeci bede U-w-U
Odpisz
31 lipca 2019, 13:54
dopiero ja będę kończył 8
Odpisz
31 lipca 2019, 13:55
@ten_koles: toooo fajnieeee uwu
Odpisz
31 lipca 2019, 13:55
@ten_koles: a ja idę do liceum
Odpisz
31 lipca 2019, 13:56
@spicy: a ja do 2 technikum
Odpisz
31 lipca 2019, 13:58
za rok kończę liceum, a potem jakieś ASP
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:09
@emilian02: A co jak nie dostaniesz się na ASP?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:44
@Mr_Senate: to pewnie spróbuję w innym, albo zostanę freelancerem
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:01
@emilian02: Może polityka?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:05
@smierd: ażebyś wiedział, ogólnie kiedy inni myśleli o zawodach typu policjant/strażak ja chciałem zostać prezydentem, tylko że nie chcę być marionetką w rękach lewicowych partii, może nie zostanę prezydentem, ale na pewno chcę nową partię do sejmu wprowadzić
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:07
@emilian02: możesz zostać czymś w rodzaju przewodnika
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:09
@smierd: lidera, przywódcy... Wodza
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:16
@emilian02: Był już w historii taki jeden, co go nie przyjęli na ASP
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:30
@Mr_Senate: ekhem, i też potem zainteresował się polityką
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:02
Zapie**ole ci za to "uwu"...
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:03
@Sushinator: prosze bij
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:44
@Sushinator: Halo kobiet sie nie bije no chyba że bdsm
Odpisz
7 sierpnia 2019, 23:13
@Cotosiestanelo: mamy 2019 rok
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:00
teraz jednocześnie przechodzą ostatnie gimnazjoki i podstawówka?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:55
Ja się dostałem, kek
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:41
trzeba było się uczyć lol
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:50
@zajenty: +1
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:39
Już nie
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:32
Albo na studia
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:11
Ja dopiero technikum samochodowe
Odpisz