Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejatb

8 sierpnia 2019, 11:44

Akurat w tym momencie bardzo się cieszę, że mieszkam na zadupiu i z moimi 170 punktami dostałem się z 1 miejsca do szkoły, gdzie w Warszawie w większości nie przekroczyłbym progu.

Avatar Rddxrete

8 sierpnia 2019, 11:18

Dostałam się do wszystkiego czego chciałam. 158/200 ale wiem, że ludzie z lepszymi wynikami niż mój nie dostali się do żadnej.

Avatar Natasza_02

7 sierpnia 2019, 21:41

Widziałam gdzieś ostatnio na fb jak pytali się uczniów co sądzą o reformie. Chłopak z 174 punktami miał problem żeby dostać się gdziekolwiek... Dobrze, że mnie ta poje**na reforma nie dotknęła ( rocznik 02 pozdrawia ^^)

Avatar Normie

8 sierpnia 2019, 02:26

@Natasza_02: 174/200 ??? Lul

Avatar Penysz_Vaper

31 lipca 2019, 17:05

Mam 2 z matmy a dostałem się na informatyka wtf

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Sushinator

7 sierpnia 2019, 20:23

No właśnie, skoro to jest średnia, to większość osób (chodzi o matme) miało poniżej 50%, więc no...

Avatar Jumper112

7 sierpnia 2019, 22:38

@Sushinator: Jezu, jak można by być na innym poziomie wiedzy/nauki niż ja, jak to jest w ogóle możliwe

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 19:34

Zawodówki czekają

Avatar Nikosos22

Edytowano - 7 sierpnia 2019, 19:15

Złożyłem do jednego miasta 5 zgłoszeń bo w tym roku wyjątkowo można było i jak chciałem złożyć jeszcze trzy do innego miasta to mój stary mnie zapytał "serio? Po co? Nie chcesz iść tam gdzie wcześniej złożyłeś?" Ale i tak złożyłem. Zgadnijcie kto się nie dostał do 5 szkół...

Avatar Rudymaciek05

7 sierpnia 2019, 17:41

Ja sie dostalem, ale dopiero w drugiej rekrutacji, bo nie wiadomo czemu nie zaliczono mi dwoch konkursow

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 18:07

@Rudymaciek05: w tym roku pojawiła się lista punktowanych konkursów

Avatar Rudymaciek05

7 sierpnia 2019, 18:07

tak i te konkursy na niej byly

Avatar TheGardenPL

31 lipca 2019, 14:01

Tymczasem dzieci rolników, ludzie zapieprzający za minimalną stawkę na robocie sezonowej oraz inni którzy pracują przez 90% wakacji:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
kroganin

7 sierpnia 2019, 17:10

@Grewest: Wątpię, żeby był taki przepis, który obowiązuje tylko na rok szkolny...

Avatar Grewest

7 sierpnia 2019, 18:06

Tygodniowy wymiar czasu pracy pracownika młodocianego w okresie uczestnictwa w zajęciach szkolnych nie może przekraczać 12 godzin. W dniu, w którym młodociany uczestniczy w zajęciach szkolnych, czas pracy nie może przekraczać 2 godzin.

W przypadku pracownika, który ukończył 16. rok życia, w dniu w którym nie odbywają się zajęcia szkolne, dobowy czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę. W okresie ferii szkolnych czas pracy pracownika młodocianego nie może przekraczać 7 godzin na dobę oraz 35 godzin w tygodniu. W przypadku pracownika w wieku do 16 lat czas pracy nie może przekraczać 6 godzin na dobę.

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2019, 13:52

a j a jeszcze do 7 klasy uchodzeci bede U-w-U

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Cotosiestanelo

7 sierpnia 2019, 21:44

@Sushinator: Halo kobiet sie nie bije no chyba że bdsm

Avatar smierd

7 sierpnia 2019, 23:13

@Cotosiestanelo: mamy 2019 rok

Avatar smierd

7 sierpnia 2019, 17:00

teraz jednocześnie przechodzą ostatnie gimnazjoki i podstawówka?

Avatar Terhert

7 sierpnia 2019, 16:55

Ja się dostałem, kek

Avatar zajenty

7 sierpnia 2019, 16:41

trzeba było się uczyć lol

Avatar
Commonwealth

7 sierpnia 2019, 16:50

@zajenty: +1

Avatar jejacz25

7 sierpnia 2019, 16:39

Już nie

Avatar bxwgmd

7 sierpnia 2019, 16:32

Albo na studia

Avatar damianb312

7 sierpnia 2019, 16:11

Ja dopiero technikum samochodowe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Nie idź!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tacy to pożyją

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka