Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xMacius

17 sierpnia 2019, 07:51

EA to syf.
Apex - Respawn zrobił fajną gre EA zje**ło reszte
Battlefield - Dice zrobiło fajną gre EA zje**ło reszte

Avatar BiiTii

17 sierpnia 2019, 11:12

@xMacius: TF2 - Respawn zrobił dobrą grę,
EA zje**ło resztę

Avatar xMacius

17 sierpnia 2019, 12:13

@BiiTii: co

Avatar BiiTii

18 sierpnia 2019, 10:53

@xMacius: Titanfall 2

Avatar xMacius

18 sierpnia 2019, 10:59

@BiiTii: a

Avatar Drag_on

27 maja 2021, 13:30

@BiiTii: myślałem że chodzi o Team Fortress 2

Avatar Mr_Quicky

17 sierpnia 2019, 00:37

Jakiś debil tworzył tego mema, bo nawet w takim bad company 2 jest sporo serwerów

Avatar xMacius

17 sierpnia 2019, 07:49

@Mr_Quicky: (możliwe że to /s ale ch*j)
D Z I A Ł A J Ą C E

Avatar Mr_Quicky

17 sierpnia 2019, 14:52

@xMacius: No to mówię ci ku*wa, że chodzi mi o działające serwery, w dodatku zawsze pełne ludzi.
To samo tyczy się bf3 i bf4, a obie te gry mają już swoje lata

Avatar xMacius

17 sierpnia 2019, 15:01

@Mr_Quicky: napisałeś że jest sporo serwerów a nie że działają

Avatar Mr_Quicky

17 sierpnia 2019, 16:14

@xMacius: Naturalnie chodziło mi o działające, które są zapełnione, bo działających a pustych jest dziesiątki (mówię tu o tych od EA, dodaj do tego sobie jeszcze serwery użytkowników)

Avatar xMacius

17 sierpnia 2019, 17:29

@Mr_Quicky: dobra o pie**olke jest dyskusja, elo

Avatar Mr_Quicky

17 sierpnia 2019, 18:31

@xMacius: Tyle, że tu podaję fakty, więc nie wiem w czym tu widzisz dyskusję

Avatar DHF1232

Edytowano - 17 sierpnia 2019, 14:04

iii ej sports cyny gejm

Avatar Luszak

1 sierpnia 2019, 02:00

I Ubisoftu

Avatar ten_koles

31 lipca 2019, 17:06

Ja grający w plant vs zombies 1

Avatar
Kolorblind

31 lipca 2019, 17:14

@ten_koles: ktoś w to jeszcze gra

Avatar EnderKGunner34

31 lipca 2019, 17:16

Tak.

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 31 lipca 2019, 17:16

ja gram, 2 też nawet nienajgorsza tylko mikropłatności i levele to jakiś absurd, boję się co do zapowiedzianej 3.

Avatar KalkoPl

31 lipca 2019, 17:38

3 jak na razie zapowiada się średnio według mnie. W jedynce pokazano nam fajne roślinki typu Peashooter, które wszyscy polubiliśmy. W dwójce odnowiono tamte roślinki i dodano nowe. Natomiast w tej prealphie trójki wszystko wyglądają kompletnie inaczej.

Avatar
GABIusz03

31 lipca 2019, 17:44

@KalkoPl: nie podoba mi się to 3D,ale jeszcze zobaczymy co z tego będzie, to dopiero zapowiedziana pre-alpha.

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2019, 19:38

ja gram w pvz 2

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2019, 18:28

Jak gram w PvZ garden warfare to można grać o każdej godzinie dnia i się serwer znajdzie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar HusariaTV
Dodane przez: HusariaTV
Tagi: #tory, #mapa, #serwer, #gry, #ea

Można, tylko trzeba wstawać rano

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tymi się chodzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka