Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tymi się chodzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2019, 07:51
EA to syf.
Apex - Respawn zrobił fajną gre EA zje**ło reszte
Battlefield - Dice zrobiło fajną gre EA zje**ło reszte
Odpisz
17 sierpnia 2019, 11:12
@xMacius: TF2 - Respawn zrobił dobrą grę,
EA zje**ło resztę
Odpisz
17 sierpnia 2019, 12:13
@BiiTii: co
Odpisz
18 sierpnia 2019, 10:53
@xMacius: Titanfall 2
Odpisz
18 sierpnia 2019, 10:59
@BiiTii: a
Odpisz
27 maja 2021, 13:30
@BiiTii: myślałem że chodzi o Team Fortress 2
Odpisz
17 sierpnia 2019, 00:37
Jakiś debil tworzył tego mema, bo nawet w takim bad company 2 jest sporo serwerów
Odpisz
17 sierpnia 2019, 07:49
@Mr_Quicky: (możliwe że to /s ale ch*j)
D Z I A Ł A J Ą C E
Odpisz
17 sierpnia 2019, 14:52
@xMacius: No to mówię ci ku*wa, że chodzi mi o działające serwery, w dodatku zawsze pełne ludzi.
To samo tyczy się bf3 i bf4, a obie te gry mają już swoje lata
Odpisz
17 sierpnia 2019, 15:01
@Mr_Quicky: napisałeś że jest sporo serwerów a nie że działają
Odpisz
17 sierpnia 2019, 16:14
@xMacius: Naturalnie chodziło mi o działające, które są zapełnione, bo działających a pustych jest dziesiątki (mówię tu o tych od EA, dodaj do tego sobie jeszcze serwery użytkowników)
Odpisz
17 sierpnia 2019, 17:29
@Mr_Quicky: dobra o pie**olke jest dyskusja, elo
Odpisz
17 sierpnia 2019, 18:31
@xMacius: Tyle, że tu podaję fakty, więc nie wiem w czym tu widzisz dyskusję
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2019, 14:04
iii ej sports cyny gejm
Odpisz
1 sierpnia 2019, 02:00
I Ubisoftu
Odpisz
31 lipca 2019, 17:06
Ja grający w plant vs zombies 1
Odpisz
31 lipca 2019, 17:14
@ten_koles: ktoś w to jeszcze gra
Odpisz
31 lipca 2019, 17:16
Tak.
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2019, 17:16
ja gram, 2 też nawet nienajgorsza tylko mikropłatności i levele to jakiś absurd, boję się co do zapowiedzianej 3.
Odpisz
31 lipca 2019, 17:38
3 jak na razie zapowiada się średnio według mnie. W jedynce pokazano nam fajne roślinki typu Peashooter, które wszyscy polubiliśmy. W dwójce odnowiono tamte roślinki i dodano nowe. Natomiast w tej prealphie trójki wszystko wyglądają kompletnie inaczej.
Odpisz
31 lipca 2019, 17:44
@KalkoPl: nie podoba mi się to 3D,ale jeszcze zobaczymy co z tego będzie, to dopiero zapowiedziana pre-alpha.
Odpisz
31 lipca 2019, 19:38
ja gram w pvz 2
Odpisz
31 lipca 2019, 18:28
Jak gram w PvZ garden warfare to można grać o każdej godzinie dnia i się serwer znajdzie
Odpisz