Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2019, 20:55
nigdy nie ogladalem dory
Odpisz
2 sierpnia 2019, 21:04
@Lolum: A ja tak, zawsze jak rabuś chciał coś ukraść a dora odpalała moce szamana żeby go powstrzymać to miałam ochotę jej zaje**ć. Mogłaby raz dać mu coś ukraść.
Odpisz
4 września 2019, 14:07
@InfiniteTheJackal: Czasem się udawało, ale gdzieś to wyrzucał i był side quest odzyskiwania
Odpisz
4 września 2019, 15:00
@Lolum:
A ja tak
Jak miałam jakieś 5-7 lat
I ta bajka była dla mnie głupia, nielogiczna i nudna
Miałam 5 lat
Odpisz
4 września 2019, 15:40
@Lolum: Był taki odcinek ze starszym Rabusiem co kradł nawet mimo zakazu
Odpisz
4 września 2019, 15:52
@GhaStAYN: Awansował i ulepszyl inteligencję przez co był odporny na moce Dory i jej zaje**ł życie
Odpisz
Edytowano - 4 września 2019, 16:08
@GhaStAYN: to był specjały świąteczny. Pamiętam bo wczesne dzieciństwo spędziłem na nickelodeon
Odpisz
7 listopada 2019, 10:28
@InfiniteTheJackal: Rabuś nie kradnij.
Rabuś nie kradnij.
Rabuś nie kradnij.
Odpisz
4 września 2019, 15:51
RABUŚ TY KU*WO
Odpisz
4 września 2019, 17:59
@RobsonPlay: halo rabuś ty kur*o
Odpisz
4 września 2019, 17:19
Ktoś ma szablon?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 22:08
Ta bajka jest tak źle zrobiona, że angielskiego nie uczy w ogóle, bo te słowa są randomowe, a nie zgodne z programem nauczania, z kolei te niby zagadki dające czas na zastanowienie są tak ch*jowe, że nawet pięcio letnie dziecko denerwuje się, że Dora jeszcze nie zna odpowiedzi.
\___/
Odpisz
4 września 2019, 14:11
@PanMisiek: masna odpowiedz małpi bracie
Odpisz
4 września 2019, 14:11
@PanNiedzwiadek: ku*wa niedzwiedzi
Odpisz
Edytowano - 4 września 2019, 14:28
@PanNiedzwiadek: Jezu, ten komentarz przypomniał mi o istnieniu filmu o Dorze.
Odpisz
4 września 2019, 16:09
@PanMisiek: ale nic w tym dziwnego, bo w oryginale Dora uczyła hiszpańskiego, przez co trudno było to dopasować do naszych norm. A jaki poziom był w oryginale to nie wiem
Odpisz