I nikogo nie obchodzi Klub Pancernika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Ikony
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2021, 12:31
czasami jestem tym ostatnim
Odpisz
2 sierpnia 2019, 23:26
KLUB PANCERNIKA MNIE OBCHODZI
Odpisz
12 sierpnia 2019, 14:58
o connor siema właśnie gram w detroit
Odpisz
12 sierpnia 2019, 16:23
@aibox666: yyy... Ohayo
Odpisz
13 sierpnia 2019, 01:45
@aibox666: Ilu zabiłeś?
Odpisz
13 sierpnia 2019, 06:42
@Sergiusz1234: conor mało osób chyba żadnej
Odpisz
12 sierpnia 2019, 18:00
Pasy som dla lamusuf. Kiedyś kurła nie było pasuf w samohodah i ludzie jeździli
Odpisz
3 sierpnia 2019, 00:09
CZY MOŻE MI KTOŚ PRZYPOMNIEĆ TROCHĘ KLUB PANCERNIKA BO COŚ KOJARZĘ
Odpisz
12 sierpnia 2019, 14:13
NoKurdePancerniki
Odpisz
12 sierpnia 2019, 14:46
@Mr_Senate: O wiele lepiej brzmi niż moja obecna nazwa
Odpisz
12 sierpnia 2019, 14:59
*khe khem*
SIEDZIMY SPOKOJNIE
PODZIWIAMY ŚWIAT
JEST BARDZO FAJNIE
SIEDZIEĆ SOBIE TAK
DO WOZU WŁAZIMY
W SIODEŁKU SIADAMY
ZAPINAMY PAS
W KLUBIE PANCERNIKA
JEŹDZISZ W FOTELIKACH
A NIE JEŹDZISZ BEZ
I tak, to przeróbka ballady o pancernych
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2019, 23:07
Ale pi**a, ja jeździłem bez fotelika, bez pasów, z przodu (za kierownicą) i gdy przejeżdżały psy patrzyłem im prosto w oczy.
Odpisz
2 sierpnia 2019, 23:12
Bądź ojcem moich dzieci twardzielu
Odpisz
2 sierpnia 2019, 23:09
Larry Homar <3
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2019, 23:08
tytul przywrocil wspomnienia, które jeszcze przed chwilą nie istniały.
Odpisz
2 sierpnia 2019, 23:07
Nie wiem czy w górę za obrazek, czy w doł za tytuł.
Odpisz