Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2014, 13:17
Ostatnio przechodziłem Pokemon Emerald. Pech chciał, że usunęło mi się :(
Odpisz
6 września 2017, 14:32
@TikoPL: ja przeszłam ją wszystkimi starterami tak jak fire red (oczywiście po kolei)
Odpisz
10 czerwca 2014, 15:57
Revans... tu nie chodzi o jego zdanie tylko o to, że się chwali swoimi czasami dzieciństwa. I choć też pamiętam 1 generację jak oglądałem w wieku 4 lat to jedyne co mnie różni od kogoś kto w tym wieku oglądał 3 generacje to to, że będę prędzej piach gryzł :-D
Odpisz
5 lutego 2014, 19:40
Wychowałem sie na 1/2/3. Ostatnio interesuje sie czwartą. Piąta jest nudna. 1 gen. była najlepsza bo to klasyki. 2 też jest niezła. 3 jest nawet lepsza od 2. 4 jeszcze ujdzie. Ale w 5 najprawdopodobniej nie mieli pomysłów.
Odpisz
17 marca 2014, 16:16
@KoziLowca: według mnie to 3 i 2 są najlepsze 1 trochę taka dziwna (lavender town itp), a kolejne generacje już są***owe
Odpisz
6 stycznia 2014, 16:00
Blaziken! Blaziken! Blaziken!
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:03
Bjornie kogo to obchodzi na której generacji ty się wychowałeś ja np. wychowałem się na 1 gen ale nie piszę tego bo kogo to obchodzi. Dla niektórych 3 gen może jest tą na której się wychowali a to, że dla ciebie te pokemony są ,,mało pokemoniaste" zachowaj dla siebie.
Odpisz
18 października 2013, 16:31
@randalf28: On po prostu chce wyrazić swoją opinię na ten temat,. Każdy ma swoją ulubioną generacje.
Odpisz
12 sierpnia 2013, 22:10
dla mnie najlepszy jest blaziken i zawsze brałem ogniste poki jako startery.
Odpisz
9 sierpnia 2013, 20:24
nie wiedząc czemu zawsze brałem treecko
Odpisz
9 sierpnia 2013, 21:31
@mrklorens: :D ja też
Odpisz
9 sierpnia 2013, 21:20
Najgorsze startery i najgorsza generacja
Odpisz
9 sierpnia 2013, 21:33
@Bjornie: *najlepsze *najlepsza
Odpisz
9 sierpnia 2013, 21:37
Niekoniecznie najlepsza generacja ale fakt jest niezła.
Odpisz
9 sierpnia 2013, 21:57
@DanateDMC: Pierwsza i druga to generację na których się wychowałem... Nastepne są dla mnie mało Pokemoniaste
Odpisz
10 sierpnia 2013, 00:02
@Bjornie: Grałem w każdą generacje i każda jest fajna osobiście najbardziej lubię Soul Silver. W Red grywam na GB (nie emulatorze prawdziwym Game Boyu) i nie uważam że w reszta poza 1 i 2 generacją jest mało pokemoniasta
Odpisz
10 sierpnia 2013, 12:03
@DanateDMC: Moja ulubiona to druga czyli goldy, ale startery w pierwszej były najfajniejsze
Odpisz
10 sierpnia 2013, 12:33
@Bjornie: Moim zdaniem Cindaquil to najlepszy starter.
Odpisz
10 sierpnia 2013, 13:14
@DanateDMC: Ja zawsze wodne (wyjątek czwarta, wziąłem Turwiga) bo są wyważone pomiędzy atak obrona. Jak zobaczyłem startery w piątej to się porzygałem prawie
Odpisz
10 sierpnia 2013, 14:33
@Bjornie: w White and Black nie grałem więc nie wiem.
Odpisz
10 sierpnia 2013, 15:35
@DanateDMC: A mówił że grał w każdą
Odpisz
10 sierpnia 2013, 16:40
@Bjornie: chodziło mi o te do DS bo Black and White jest już na 3DS którego cena to lekka przesada
Odpisz
15 stycznia 2014, 17:51
@DanateDMC: Black and White nie są na 3DS. Jedyne Pokemony na 3DS to X i Y
Odpisz
9 sierpnia 2013, 20:24
bo jest czas na melanż :D
Odpisz