Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2015, 21:40
Ten kot ma pentagram na czółku 😉
Odpisz
10 sierpnia 2013, 23:39
Taka temperatura jest do D. Czy to nie jest może wina globalnego ocieplenia?
Odpisz
9 sierpnia 2013, 17:26
Mi tylko mojego czarnego psa szkoda w taką pogodę.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 17:36
najpierw mówicie ze zimno a później cieplo
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2013, 16:41
Wyglądam tak samo
Odpisz
8 sierpnia 2013, 16:16
Ja zazwyczaj noszę się na czarno, ale ze względu na pogodę postanowiłem że zacznę chodzić jednak w białych ubraniach xd
Odpisz
8 sierpnia 2013, 14:54
mi tam ta temperatura pasi
Odpisz