Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KubiXator

11 sierpnia 2019, 21:07

Nie minusujcie mnie ale nigdy nie grałem w uno więc nie do końca rozumiem te memy

Avatar mozozaur

11 sierpnia 2019, 21:10

@KubiXator: *nie minusuje*

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2019, 08:18

@KubiXator: Spokojnie, na luzie. Wszystko co wytłumaczą w swoim czasie jak w to będziesz gral.

Avatar Erenea

12 sierpnia 2019, 15:20

@KubiXator: to takie makao dla burżujów, bo można w nie grać tylko specjalną talią, w której masz ponumerowane karty w 4 różnych kolorach (jak na obrazku + zielony)
takie same zasady jak makao, rzucasz karty tak, żeby pasowały albo kolorem albo numerem i musisz pozbyć się kart z ręki wymawiając na głos nazwę gry gdy zostanie Ci ostatnia karta
osobiście makao uważam za lepsze, głównie ze względu na fakt, że zwykłe karty da się kupić w każdym kiosku za 5 zł

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2019, 13:49

XD

Avatar Chillouthoneyx3

12 sierpnia 2019, 00:43

Avatar
Hauru

11 sierpnia 2019, 22:17

jak mnie wku*wia uno uno i uno wszyscy pograjmy ku*wa w uno je**ne uno dla niedorozwiniętych ludzi co nie umią grać w karty uno jest spoko grą dla dzieci które jeszcze serio nie umią grać albo nigdy nie grały

jakiś zjeb wymyślił specjalne karty i zmienił nazwę z "makao" na "uno" i najgorsze jest jak się pytam kogoś czy umie grać w makao a on mówi że nie ale pograł by w uno no żesz japie**ole czy już wszyscy zapomnieli o starych dobrych kartach?

Avatar lodomirus

12 sierpnia 2019, 00:13

+1

Avatar Hiholatek

11 sierpnia 2019, 22:03

Ku*wa Spock...

Avatar Wolferon

4 sierpnia 2019, 18:52

Zje**łeś Spock

Avatar Janos

4 sierpnia 2019, 18:47

Bawi mnie to bardziej niż powinno co jest ze mną nie tak

Avatar Uberman618

4 sierpnia 2019, 17:20

Avatar NesquikBoi

4 sierpnia 2019, 17:36

@Uberman618: ja mam taką

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 18:32

@Uberman618: ...i jeszcze mówi uno.

Avatar Martix_Love

4 sierpnia 2019, 17:07

Najgorzej

Avatar Czwarty_Wymiar

4 sierpnia 2019, 17:07

@Martix_Love: Jeszcze jak ma jedną kartę i zostaliście w dwóch.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Czwarty_Wymiar
Dodane przez: Czwarty_Wymiar

Powodzenia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Trzeba brać osobną torbę

I po kłopocie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka