Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2019, 20:54
O tak, a to uczucie jakbyś pełnym odddchem wypełniał 75% płuc jest dosyć wku*wiające
Odpisz
12 września 2019, 18:57
Czanki briting intesiws
Odpisz
12 września 2019, 13:29
Może astma tak wygląda jak nie bierzesz leków... Też jestem astmatykiem i też łatwiej dostaję zadyszki lub czasem mam to dziwne uczucie że się duszę mimo, że oddycham, ale ani w sporcie ani w zasypianiu to w zasadzie nie przeszkadza
Odpisz
12 września 2019, 09:09
Ja mam astmę. Nie polecam
Odpisz
6 sierpnia 2019, 13:27
mój tata i mój brat mają astmę, mówią że to okropne
Odpisz
6 sierpnia 2019, 14:00
@Janusz_Prawdziwy: Za miłe to nie jest ale da się przyzwyczaić. Najgorzej jest w nocy gdy próbujesz zasnąć ale nie możesz bo czujesz się jagbyś nie mogła oddychać pomimo że to robisz.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 14:12
@Ravin: ja sam nie wiem i nie chciałbym się sie dowiedzieć jakie to uczucie
Odpisz
12 września 2019, 09:03
@Janusz_Prawdziwy:
To pobiegaj se dopóki nie będziesz mieć takiej mocnej zadyszki
Odpisz
12 września 2019, 09:02
Mam astmę
I kej nienawidzę
Z WFu zwolnienie bo po 5 min biegania się duszę i na każdej imprezie tylko stoję pod ścianą bo jak potańczę to też się duszę
Odpisz
6 sierpnia 2019, 13:25
Mam astmę i wiem jak to jest
Odpisz