Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
A jednak zrobili to w ten sposób
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2019, 11:40
Osobo tłumacząca, weź ty się naucz tłumaczyć.
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:44
Memy z adamem sandlerem zmartwywstaly
Odpisz
11 sierpnia 2019, 10:52
Adam Sandler? Proszę nie wskrzeszajmy memów z nim...
Odpisz
11 sierpnia 2019, 10:12
""pidar yebat suka blyat idi nahui""
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2019, 21:30
"A może ku*wa pomożemy Syberii?"
Prosz.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 21:49
Przecież już są dwa tłumaczenia niżej
Odpisz
7 sierpnia 2019, 08:58
@terminator5: Nie patrzyłem na dół, przepraszam xD
Po prostu jak widzę rosyjski to od razu mam impuls ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2019, 10:45
Я понимаю друг, нет проблем
Odpisz
7 sierpnia 2019, 23:28
@terminator5: Отлично!
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2019, 23:35
)))
Jeśli nie wiedziałeś/łaś, to tak ludzie rosyjskojęzyczni piszą ":)" z powodu utrudnionego dostępu do ":"
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:17
@terminator5: Ooo... Dzięki. A czemu w zasadzie mają utrudniony dostęp? Klawiatura nie ma dwukropka?
Odpisz
8 sierpnia 2019, 23:03
Musisz nacisnąć dwa klawisze, zamiast naszego pojedyńczego shifta. Z lenistwa wywalono ":"
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2019, 02:16
@terminator5: Rozumiem. A jakie to są klawisze poza oczywiście Ж? Nigdy nie pisałem klawiaturą z cyrylicą (nie licząc tej w telefonie, ale ona ma standardowo dwukropki).
Odpisz
9 sierpnia 2019, 11:38
Cytuję,
Odpisz
6 sierpnia 2019, 19:56
Co więcej Chiny zaoferowały swoją pomoc, ale Rosja swierdziła że lepiej żeby wszysko spaliło się w piz*u niż te żółtki miały dostać te ziemie
Odpisz
6 sierpnia 2019, 16:03
Wolne tłumaczenie - A może, cholera, pomożemy Syberii?
Odpisz
6 sierpnia 2019, 17:48
@mrauczur: Bardziej w stylu "A może byśmy, ku*wa, pomogli Syberii?"
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2019, 15:41
Ruskie memesy odświeżają moja znajomość rosyjskiego. Wincyj.
Odpisz
6 sierpnia 2019, 16:33
@MCAssassin: ok będzie więcej
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2019, 16:25
A MOŻET BLYAT, POMOŻEM SYBYRY
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2019, 15:41
bo Grecja to centrum turystyki i kultury, ogień może zabić więcej osób niż na odludnej Syberii
Odpisz
6 sierpnia 2019, 15:22
A mozhet, blyat', pomozhem Sibiri?
Odpisz