memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 września 2021, 14:44
Ten pan to nawet się nie przedstawił
Odpisz
14 sierpnia 2013, 12:51
Tak naprawdę to NBP zdecydował że nie będzie już drukowany banknot o nominale 200 bo mało osób go używa. Większość ludzi woli 100. I teraz jest w obiegu bardzo mało Zygmuntów.
17 grudnia 2016, 19:07
@scart97: Ja mam 200 zł i tylko trzymam w skarbonce-koszu
14 sierpnia 2013, 23:35
było już nie raz.
Edytowano - 14 sierpnia 2013, 10:43
bo jest u mnie
14 sierpnia 2013, 10:29
Nawet na cb nie patrzy :(
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 września 2021, 14:44
Ten pan to nawet się nie przedstawił
Odpisz
14 sierpnia 2013, 12:51
Tak naprawdę to NBP zdecydował że nie będzie już drukowany banknot o nominale 200 bo mało osób go używa. Większość ludzi woli 100. I teraz jest w obiegu bardzo mało Zygmuntów.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:07
@scart97: Ja mam 200 zł i tylko trzymam w skarbonce-koszu
Odpisz
14 sierpnia 2013, 23:35
było już nie raz.
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2013, 10:43
bo jest u mnie
Odpisz
14 sierpnia 2013, 10:29
Nawet na cb nie patrzy :(
Odpisz