Internet w domu tak działa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Azjatycki mistrz
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Nwm co ze mną nie tak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2019, 13:54
Patrząc na to stwierdzam iż mój pokój zakrzywia czasoprzestrzeń bo oczywiście przy biurku ni ch*ja nie załadują sie memy a w łóżeczku mmm 4g LTE super speed. (Plus jest zje**ny nie bierzcie tam nic)
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:15
@remigiuszkam8: Ja mieszkam w bloku na piątym piętrze. W moim pokoju, za cholere nie ma wifi, ale jak zejdę na parter, to jest. Na parter jest 3 razy dłuższa droga niż z pokoju do routera
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:18
Jeżeli w ścianach są stalowe pręty zbrojeniowe to mogą być idealnie ustawione tak żeby odbijać fale radiowe na których działa twoje WiFi, spróbuj zmienić częstotliwość lub/oraz kanał na którym rozsyłane jest twoje WiFi i możliwe że pomoże.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:23
mieszkam ma 3 piętrze wi fi działał dobrze ale internet komórkowy nie działa a gdy jestem u babci na zadupiu to działa bardzo Dobrze
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:26
@ten_koles: Jeżeli okolica jest zapchana telefonami korzystającymi z sieci komórkowej do połączenia z internetem, sieć jest dzielona po równo na każdego, będziesz miał gorszy zasięg i gorszą prędkość połączenia z internetem.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2019, 15:05
@zx2001: It sounds like communism but this is ok
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:14
@ten_koles: Większość rzeczy związana z sieciami jest "komunistyczna", raczej nikt nie chciałby żeby transfer jego danych polegał na tym czy ktoś cię lubi albo czy płacisz jakoś dodatkowo, chociaż z tym ostatnim to trochę tak działa, bo wykupując pakiet GB masz "wyższą" ważność dla sieci w dostarczaniu usługi.
Odpisz
14 sierpnia 2019, 10:33
@remigiuszkam8: też mam w plusie (F)
Odpisz
13 sierpnia 2019, 18:14
LTE lepsze
Odpisz
13 sierpnia 2019, 19:34
4G to właśnie LTE
Odpisz
13 sierpnia 2019, 22:04
@Crido: cooooooo
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:11
Dlatego mam wifi
Odpisz
13 sierpnia 2019, 16:03
Wtedy jest słabe wifi w łóżku
Odpisz
13 sierpnia 2019, 18:29
@Pisiont_Groszy: to tak nie działa
Odpisz
13 sierpnia 2019, 17:27
u mnie tak jest ale w całym pokoju. wychodzę z pokoju i odrazu z 200kb/s na 23mb/s
Odpisz
13 sierpnia 2019, 16:07
Odpisz
13 sierpnia 2019, 15:51
Zgadzam się moje wifi jest wszędzie z wyjątkiem łóżka.
Czasami nawet u sąsiadów jest sygnał z routera w moim domu
Odpisz
13 sierpnia 2019, 14:22
I dlatego się używa wifi
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:08
Zakłócenia elektromagnetyczne
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:50
*kładzie się na podłodze*
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:51
@SongMan: Mordo jesz szansa
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:05
@SongMan: wolę leżeć na podłodze niż łóżku
Odpisz
7 sierpnia 2019, 16:03
Ja mam max 3G
Odpisz
7 sierpnia 2019, 15:10
h+
Odpisz
7 sierpnia 2019, 15:12
@stefus: h++
Odpisz
7 sierpnia 2019, 15:59
h+++
Odpisz
7 sierpnia 2019, 15:00
Przesuń łóżko
Odpisz
7 sierpnia 2019, 13:57
dej ktoś template z panem marudą
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:09
@Nuzjn:
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:10
@InfiniteTheJackal: dzięki
Odpisz
7 sierpnia 2019, 14:10
@Nuzjn:
Odpisz