Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar remigiuszkam8

7 sierpnia 2019, 13:54

Patrząc na to stwierdzam iż mój pokój zakrzywia czasoprzestrzeń bo oczywiście przy biurku ni ch*ja nie załadują sie memy a w łóżeczku mmm 4g LTE super speed. (Plus jest zje**ny nie bierzcie tam nic)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar zx2001

7 sierpnia 2019, 16:14

@ten_koles: Większość rzeczy związana z sieciami jest "komunistyczna", raczej nikt nie chciałby żeby transfer jego danych polegał na tym czy ktoś cię lubi albo czy płacisz jakoś dodatkowo, chociaż z tym ostatnim to trochę tak działa, bo wykupując pakiet GB masz "wyższą" ważność dla sieci w dostarczaniu usługi.

Avatar Xx_pzoltek_xX

14 sierpnia 2019, 10:33

@remigiuszkam8: też mam w plusie (F)

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2019, 18:14

LTE lepsze

Avatar Crido

13 sierpnia 2019, 19:34

4G to właśnie LTE

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2019, 22:04

@Crido: cooooooo

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 17:11

Dlatego mam wifi

Avatar Pisiont_Groszy

13 sierpnia 2019, 16:03

Wtedy jest słabe wifi w łóżku

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2019, 18:29

@Pisiont_Groszy: to tak nie działa

Avatar PanDyrektor

13 sierpnia 2019, 17:27

u mnie tak jest ale w całym pokoju. wychodzę z pokoju i odrazu z 200kb/s na 23mb/s

Avatar Bobsom

13 sierpnia 2019, 16:07

Avatar Tonie

13 sierpnia 2019, 15:51

Zgadzam się moje wifi jest wszędzie z wyjątkiem łóżka.
Czasami nawet u sąsiadów jest sygnał z routera w moim domu

Avatar Kinga_Kenobi

13 sierpnia 2019, 14:22

I dlatego się używa wifi

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 20:08

Zakłócenia elektromagnetyczne

Avatar SongMan

7 sierpnia 2019, 14:50

*kładzie się na podłodze*

Avatar MokryAdam

7 sierpnia 2019, 14:51

@SongMan: Mordo jesz szansa

Avatar ten_koles

7 sierpnia 2019, 16:05

@SongMan: wolę leżeć na podłodze niż łóżku

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2019, 16:03

Ja mam max 3G

Avatar stefus

7 sierpnia 2019, 15:10

h+

Avatar
darkisz

7 sierpnia 2019, 15:12

@stefus: h++

Avatar stefus

7 sierpnia 2019, 15:59

h+++

Avatar bxwgmd

7 sierpnia 2019, 15:00

Przesuń łóżko

Avatar Nuzjn

7 sierpnia 2019, 13:57

dej ktoś template z panem marudą

Avatar InfiniteTheJackal

7 sierpnia 2019, 14:09

Avatar Nuzjn

7 sierpnia 2019, 14:10

Avatar MemePaladin399

7 sierpnia 2019, 14:10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Azjatycki mistrz

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To musiało być męczące

Nwm co ze mną nie tak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka