Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2019, 19:28
Mama: gry wywoluja agresje
Ja karmiac swoje zwierzaczki w minecrafcie:
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 11:26
Przypomniał mi się mój ukochany save ze skyrima, gdzie grałem Khajitem i ukończyłem wszystkie misje gildii złodziei, miałem rozwiniętą postać i ogółem było zajebiście.
Zapis się zepsuł i od tamtego momentu nie grałem, bo wciąż wierzę, że mi się go uda odzyskać.
Tęsknię za tym w chooj, a miałem tam już stawiać dom i żyć w spokoju.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 15:16
@RedText: Pożyczyć ci mojego?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 16:45
@Deathstalker: nie, dzięki
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:01
@RedText: A co ja mam powiedzieć? Ja rok temu straciłam moje tysiąc Savów wraz z ukochaną postacią, którą grałam od 2013 roku, bo okazało się, że dobry ziomek Steam do chmury przekazuje tylko ostatnie 100 plików, a na nich grałam już nową postacią. Cały czas mam nadzieję, że może znajdę gdzieś pendrive z ich kopią, bo może kiedyś jakąś zrobiłam...
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:44
jak tak pomysleć to zbudowanie domu i adoptowanie dziecka to jedna z niewielu dobrych rzeczy jakie zrobiłem w skyrimie
Odpisz
8 sierpnia 2019, 11:05
@Eineks: jeśli zabijesz Ulfika to szala twoich grzechów powinna pójść na stronę dobra
Odpisz
8 sierpnia 2019, 11:08
@massesd: ja byłem poszukiwany wszędzie więc nic mi nie pomoże
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:18
@Eineks: Nah, zabicie Ulfrica dalej powinno wymazać twe wszystkie grzechy bo ratujesz wtedy Skyrim przed Thalmorem
Odpisz
8 sierpnia 2019, 13:53
@abuq1: zabiłem tego cesarskiego
Odpisz
8 sierpnia 2019, 14:01
@Eineks: zło wcielone
Odpisz
8 sierpnia 2019, 14:03
@massesd: i miałem moda na zabijanie dziecków
Odpisz
8 sierpnia 2019, 14:11
@Eineks: tego moda też mam
Odpisz
8 sierpnia 2019, 21:56
@Eineks: Zabijanie dzieci to jedno
Oddawanie Skyrim elfom poprzez pomoc Cesarskim to ku*wa zbrodnia która ci wybaczona nie będzie
Odpisz
8 sierpnia 2019, 21:58
@abuq1: *Gromowładnym
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:18
@abuq1: ch** ku*wa gildia złodziei
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2019, 00:08
@massesd: Racja, źle napisałem, przepraszam
Kto pomaga gromowładnym ten zdrajca Nordów i kontynentu jeden
Odpisz
9 sierpnia 2019, 15:52
@abuq1: normalnie pomagasz im
Odpisz
18 sierpnia 2019, 14:56
@abuq1: Tam nie ma dobrych i złych , Cesarscy to skorumpowane sprzedawczyki i frajerzy a Gromowładni to rasiści i ksenofoby a poza tym sie nie myją
Odpisz
18 sierpnia 2019, 15:20
@massesd: Ja na początku myślałem, że Gromowładni to ci najs goście i robiłem dla nich questy ;-; To było za pierwszym razem jak grałem w Skyrim... Niesmak pozostał do teraz
Odpisz
18 sierpnia 2019, 18:56
@Lacoste: Ja tam wolę Gromowładnych
Odpisz
18 sierpnia 2019, 15:38
Zaadoptowałem dziecko z ulicy wracając z sierocińca w Pękninie po zabiciu tej wrednej ku*wy by dołączyć do Mrocznego Bractwa
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:34
Fusro dah
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:39
To chyba było Fus Ro Dah
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:39
@Zima2017: nieugięta siła
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:49
@Zima2017: To raczej było
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:49
@Jejak1: no było tak
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2019, 14:34
@Zima2017: Fus rodah
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 12:42
Na świecie są trzy rodzaje rodziców.
1. Ci, którzy uważają, że wszystkie gry na świecie to zło
2. Ci, którzy nie interesują się tym, w co grają ich dzieci
3. Ci, którzy wiedzą, że gry nie są szkodliwe albo sami w nie grają
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:48
@KalkoPl: moja mama to 2 a ojciec 3
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 10:36
Przed chwilą grałem w Overwatch healerem Lucio i mama weszła do pokoju i powiedziała że my młodzieży nam tylko zabójstwa w głowie. Gram DJ,em strzelającym i leczącym muzyką który jeździ po ścianach że skinem żaby
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 10:43
ja grałem w world Adrift map edytor, mama wbija do pokoju "a może byś tak zagrał w coś mniej brutalnego" ręce mi opdały, powiedziałem jej że więcej przemocy już masz przygotowując kotlety
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:38
a ja z moim ojczymem gram w diablo
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 11:08
Ja kiedy mama mówi mi, że w tych grach to tylko zabijam
Odpisz
8 sierpnia 2019, 11:07
Tak w ogóle to czemu ta babka po lewej ma takie obrzydliwe usta?
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:36
Kude czy Khajiity to tak jakby furry czy jednak nie?
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:37
myśle że nie bo to osobna rasa a nie stan umysłu
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:40
@Eineks:
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:42
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:36
ile ja sie naje**lem z tym domem a potem mi żone zabili
Odpisz