Fanowska mapa GTA 5 vs mapa GTA 4
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2013, 14:33
1. Nie wiem czy istnieje maszyna, która udźwignie tą grę na maksymalnych wymaganiach
2. Zwiedzenie tej mapy zajmie pewnie kilka realnych dni
3. Jak uzbieram kasę na komputer z NASA, który to udźwignie i kupię tą grę to oficjalnie przestanę istnieć dla świata
Odpisz
10 sierpnia 2013, 14:41
@Galex: Nie gadaj, komputer za 6-8 tysięcy i będzie śmigać :)
Odpisz
10 sierpnia 2013, 14:44
@Galex: Ja kupuje na Xbox 360 lecz pewnie nie bedzie tak ladnie jak na kompie za 10tys ale w Gta nie chodzi o grafe lecz o zabawe!!
Odpisz
10 sierpnia 2013, 15:39
Kiedy ja uzbieram tyle kasy w tym czasie będzie GTA 8 D:
Odpisz
10 sierpnia 2013, 23:29
@Galex: Co do punktu punktu 2., to w CD-action (chyba) był artykuł, że Rockstar podało informację, że przejchanie mapy na skos najkrótszą drogą autem zajmie 30 min :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 00:00
@xavi1321: Żegnaj życie towarzyskie
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 17:19
@Galex: GTA V jest bardzo dobrze zoptymalizowane, nawet na komputerze za 4k możesz spokojnie grać na Ultra/Wysokich
//Tak, wiem, odpowiedź po 2 latach
Odpisz
12 lipca 2018, 09:42
@Galex: jeszcze jest jedna mapa czyli północne Yankton
Odpisz
2 lutego 2019, 13:05
@Galex: Przybywam z przyszłości i mówię: nie potrzeba komputera z nasa by ta gra udźwignęła
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:10
Ogólnie mapa GTA V jest tak skompresowana, że wydaje się wielka.
Odpisz
7 marca 2015, 21:47
GTA 4 Też jest spoko :)
Odpisz
28 sierpnia 2014, 20:50
@KontoUsunięte: 6-8 Tys. ?!?!?!?! W Media Markt był laptop Co miał 1 TB Na dysku twardym i kosztował chyba 2500 zł !
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:36
Ja tam Watch_Dogs wolę ;D
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:42
@xavi1321: też na to czekam zapowiada się ciekawie ;) + assasin 4 i będzie długi czas przed kompem :D
PS. która to mapa z 4, a która z 5 :D ?
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:44
@Nextt: Czarny kawałek z 4, a całość z 5 :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 10:05
@xavi1321: dzięki za info ;)
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:31
Liberty city bitches
Odpisz
10 sierpnia 2013, 14:14
robi wrażenie, kupuje od razu po wypuszczeniu na PC tylko jest jeden problem... Nie mam kasy ;(
Odpisz
10 sierpnia 2013, 15:43
@KatanW10: To zacznij oszczędzać :3
Odpisz
10 sierpnia 2013, 15:43
Ja to nawet 5 tki nie bedę próbował kupić,albo ściągać,bo to bez sensu
Odpisz