Jakiś udany egzemplarz mi się trafił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2021, 13:10
Można szablon, albo chociaż który to był odcinek.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2019, 09:08
Ale i tak lepsza niż najnowsze Xbox, najnowsze Ps i najnowsze Nintendo.
Odpisz
25 września 2019, 12:38
Ja wydałam coś około 150 zł na taką konsolkę, nadal działa (odpukać), ale nie wygląda zbyt wytrzymale.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 18:56
tak się kończy kupowanie na targach, przez moją konsole pół miasta wyje**ło prąd
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:00
@SEZTEL: Opowiedz
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:01
@SEZTEL: ta jakość
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:08
@pan_kanapa: cena do jakosci nadal lepsza od xboxa i ps
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:10
@maczas098:
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2019, 19:11
Cofamy się do 2006 roku,
Znajduję ogłoszenie o targach gier, rankiem proszę mojego ojca by zabrał mnie tam bo wziąłem oszczędnośći,
Jedziemy tam
Duże stoisko, masa gier
przegladam w poszukiwaniu dobrej konsoli
nagle widzę Xbox'a 360
pytam o szczegóły,
bla bla bla
modyfikowana konsola że odpali spiracone gry
i za resztę kupiłem 50 gier
Dom-
Rozpakuję konsolę, ręcę trzęsą się
Podpinam wszystko
Włączam
i BUM
wszystkie światła nie działają, nawet na ulicy nie świecą
Panika.exe
2 dni póżniej
Tvn wiadmomości, Awaria prądu, stan stabliny, 2 dni bez prądu
O ch*j.exe
Co ja narobiłem.
policja w domu
O ch*j x2
Rekwiruje moją konsolę
Szarpię bo nie chcę oddać
Rozmowa z policjantem
no okej,
2 dni póżniej
Policja w domu drugi raz
Dają nowiutką konsolę Xbox 360 Elite
Wygryw.exe
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:14
@SEZTEL:
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:16
@Kawento: Dowód że to nie fejk
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:17
@SEZTEL:
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:33
@nirqm: X
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:38
@SEZTEL: Daj okolice to sparwdzimy czy to prawda
Odpisz
Edytowano - 25 września 2019, 11:48
@SEZTEL: Tylko dlaczego miałoby na ulicy wywalić prąd, od tego są korki w domu by zabezpieczyć
Odpisz
10 sierpnia 2019, 20:08
@ZetSeter: bo nie istnieje, tak samo jak z końmi
Odpisz
10 sierpnia 2019, 20:07
@ZetSeter: cóż to za miejscowość
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:56
Oszczędzanie nie popłaca
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:42
*flashbeki z eksplozji bazarkowego xboksa 360 fat*
Odpisz