Ale co to ma do wojny Niemcy-USA? Japonia nie była częścią sił osi. Błędem "wujka" Adolfa było pozniejsze wypowiedzenie wojny USA . USA nigdy by tego nie zrobiło. Izolacjonizm oraz nafciarze handlujacy z III Rzeszą nigdy by na to nie pozwolili.
@franz80: dodam tylko iż nieudana próba inwazji na UK, porażki w Afryce oraz pod Stalingradem sprawiły że tak naprawdę od 1942r. Niemcy nie mieli środków aby walczyć, przegrana była nieunikniona. Przemysł mimo iż technologicznie górował nad wszystkimi nie nadążał z produkcją sztucznej ropy, stali oraz sprzętu. RIP A.H.
Komentarze
Odśwież12 września 2019, 20:27
Ale co to ma do wojny Niemcy-USA? Japonia nie była częścią sił osi. Błędem "wujka" Adolfa było pozniejsze wypowiedzenie wojny USA . USA nigdy by tego nie zrobiło. Izolacjonizm oraz nafciarze handlujacy z III Rzeszą nigdy by na to nie pozwolili.
Odpisz
12 września 2019, 20:33
@franz80: dodam tylko iż nieudana próba inwazji na UK, porażki w Afryce oraz pod Stalingradem sprawiły że tak naprawdę od 1942r. Niemcy nie mieli środków aby walczyć, przegrana była nieunikniona. Przemysł mimo iż technologicznie górował nad wszystkimi nie nadążał z produkcją sztucznej ropy, stali oraz sprzętu. RIP A.H.
Odpisz
12 sierpnia 2019, 13:34
Był to moment kiedy ci cholerni naziole podstawili malarza żeby uciec?
Odpisz