Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2013, 08:40
w ogóle co najbardziej kocha to koty widziałem w jego pokoju było mnustwo kotkuw
Odpisz
4 marca 2014, 14:33
@kitty27: *mnóstwo
Odpisz
14 sierpnia 2013, 15:18
króliki miniaturki i tak słodsze (wiem bo kuzynka ma jednego :P)
Odpisz
14 sierpnia 2013, 13:56
pff kotki, które żrą cały dzień albo mają nas gdzieś. Pieski lepsze
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2013, 19:46
@Siedze: W ogóle widziałaś prawdziwie dobrze wychowanego kota? A czy ty w ogóle zasługujesz na taką miłość? Ludzie wolą psy bo mają kochanie za darmo, nie lubią kotów ponieważ nie umieją sobie na nic zasłużyć (na tę miłość) na którą trzeba sobie u kota zasłużyć.
Kierując się takimi stereotypami że koty tylko żrą i śpią, można by powiedzieć że psy tylko szczekają i gryzą.
Mój kot jest tak wychowany że kocha.
I wybacza bardziej niż inny kot.
Odpisz
2 listopada 2013, 19:51
@PlomykowkaPL: nie popłacz się
Odpisz
2 listopada 2013, 19:55
@Siedze: Niczego innego wymyślić nie mogłaś? Prawdę mówię a ty kierujesz się stereotypami.
Poza tym żadne zwierzę nie jest ,,lepsze'' od drugiego tylko każde równe a człowiek już tak ma że fajne zwierzę to to które lata mu koło dupy i usługuje.
Odpisz
2 listopada 2013, 19:56
@PlomykowkaPL: jak można być na polskiej stronie i mieć w nicku PL?
Odpisz
2 listopada 2013, 19:57
@Siedze: Nie zbaczaj z tematu.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:01
@PlomykowkaPL: ja tu moge wszystko
Odpisz
2 listopada 2013, 20:02
@Siedze: Po prostu przyznaj że mam rację.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:05
@PlomykowkaPL: przyznaje nie masz racji. Ale mi to piszesz bo nie masz z kim pogadać.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:07
@Siedze: To już całkowicie zboczyłaś z tematu. Nie masz zdania, to próbujesz ripostować. Przeczytaj dwie moje pierwsze wypowiedzi, i zanim coś powiesz naprawdę, dobrze to przemyśl.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:29
@PlomykowkaPL: bardziej mnie obchodzi to co piszesz, niż to co jest napisane.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:42
@Siedze: Za dużo się nie namyślałaś. Bardziej cię obchodzi to co ci odpisuję niż na posty kluczowe?
Przeczytaj to, i zanim napiszesz kolejny bezmyślny komentarz, przemyśl. Może już w ogóle nie pisz dopóki tego nie zrozumiesz.
Odpisz
2 listopada 2013, 20:56
@PlomykowkaPL: aha, jaka pogoda u ciebie?
Odpisz
15 czerwca 2015, 22:04
@Siedze: nie spamuj -.-
Odpisz
8 listopada 2020, 16:58
@Siedze: najlepsze papugi EZ
Odpisz
14 sierpnia 2013, 13:28
Uwielbiam Hellboy'a i kociaki ;d
Odpisz
10 sierpnia 2013, 22:14
z tego co pamiętam hellboy albo uwielbiał koty, albo ich nienawidził...
Odpisz
10 sierpnia 2013, 22:36
@kulujulu: Uwielbiał, sam miał ich od cholery w mieszkaniu.
Koleś z piekła i zwierzęta szatana, według mnie to ma sens xD
Odpisz
10 sierpnia 2013, 19:18
Kociaki :3
Odpisz