Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kitty27

15 sierpnia 2013, 08:40

w ogóle co najbardziej kocha to koty widziałem w jego pokoju było mnustwo kotkuw

Avatar zbagien

4 marca 2014, 14:33

@kitty27: *mnóstwo

Avatar maslo_maslane

14 sierpnia 2013, 15:18

króliki miniaturki i tak słodsze (wiem bo kuzynka ma jednego :P)

Avatar Siedze

14 sierpnia 2013, 13:56

pff kotki, które żrą cały dzień albo mają nas gdzieś. Pieski lepsze

Avatar PlomykowkaPL

Edytowano - 2 listopada 2013, 19:46

@Siedze: W ogóle widziałaś prawdziwie dobrze wychowanego kota? A czy ty w ogóle zasługujesz na taką miłość? Ludzie wolą psy bo mają kochanie za darmo, nie lubią kotów ponieważ nie umieją sobie na nic zasłużyć (na tę miłość) na którą trzeba sobie u kota zasłużyć.
Kierując się takimi stereotypami że koty tylko żrą i śpią, można by powiedzieć że psy tylko szczekają i gryzą.
Mój kot jest tak wychowany że kocha.
I wybacza bardziej niż inny kot.

Avatar Siedze

2 listopada 2013, 19:51

@PlomykowkaPL: nie popłacz się

Avatar PlomykowkaPL

2 listopada 2013, 19:55

@Siedze: Niczego innego wymyślić nie mogłaś? Prawdę mówię a ty kierujesz się stereotypami.
Poza tym żadne zwierzę nie jest ,,lepsze'' od drugiego tylko każde równe a człowiek już tak ma że fajne zwierzę to to które lata mu koło dupy i usługuje.

Avatar Siedze

2 listopada 2013, 19:56

@PlomykowkaPL: jak można być na polskiej stronie i mieć w nicku PL?

Avatar PlomykowkaPL

2 listopada 2013, 19:57

@Siedze: Nie zbaczaj z tematu.

Avatar Siedze

2 listopada 2013, 20:01

@PlomykowkaPL: ja tu moge wszystko

Avatar PlomykowkaPL

2 listopada 2013, 20:02

@Siedze: Po prostu przyznaj że mam rację.

Avatar Siedze

2 listopada 2013, 20:05

@PlomykowkaPL: przyznaje nie masz racji. Ale mi to piszesz bo nie masz z kim pogadać.

Avatar PlomykowkaPL

2 listopada 2013, 20:07

@Siedze: To już całkowicie zboczyłaś z tematu. Nie masz zdania, to próbujesz ripostować. Przeczytaj dwie moje pierwsze wypowiedzi, i zanim coś powiesz naprawdę, dobrze to przemyśl.

Avatar Siedze

2 listopada 2013, 20:29

@PlomykowkaPL: bardziej mnie obchodzi to co piszesz, niż to co jest napisane.

Avatar PlomykowkaPL

2 listopada 2013, 20:42

@Siedze: Za dużo się nie namyślałaś. Bardziej cię obchodzi to co ci odpisuję niż na posty kluczowe?
Przeczytaj to, i zanim napiszesz kolejny bezmyślny komentarz, przemyśl. Może już w ogóle nie pisz dopóki tego nie zrozumiesz.

Avatar Siedze

2 listopada 2013, 20:56

@PlomykowkaPL: aha, jaka pogoda u ciebie?

Avatar Czarekkkk

15 czerwca 2015, 22:04

@Siedze: nie spamuj -.-

Avatar mikowskyy

8 listopada 2020, 16:58

@Siedze: najlepsze papugi EZ

Avatar Fantie

14 sierpnia 2013, 13:28

Uwielbiam Hellboy'a i kociaki ;d

Avatar kulujulu

10 sierpnia 2013, 22:14

z tego co pamiętam hellboy albo uwielbiał koty, albo ich nienawidził...

Avatar Shauni

10 sierpnia 2013, 22:36

@kulujulu: Uwielbiał, sam miał ich od cholery w mieszkaniu.
Koleś z piekła i zwierzęta szatana, według mnie to ma sens xD

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2013, 19:18

Kociaki :3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Niegrzeczny Oskarek

To by wystarczyło

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka