Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Tacy to pożyją
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2019, 19:24
najgorsze są takie wiszące gongi, które mogą uderzać o podstawkę przy za mocnym uderzeniu
Odpisz
16 września 2019, 19:35
@Prawilny_guziec: A nie trzyma się ich przypadkiem drugą ręką? Jeśli mówimy o tym samym gongu (takim wiszącym jakby), to pamiętam że kiedyś komuś spadł na podłogę .
Odpisz
16 września 2019, 19:54
@damian2500: tak, ale jak trzymasz to możesz tłumić dźwięk
Odpisz
16 września 2019, 20:07
@Prawilny_guziec: Mam takie w zabytkowym kościele. W nowym mam zwykły
Odpisz
16 września 2019, 20:48
@Prawilny_guziec: Z tego co pamiętam, u mnie jeśli trzymali się od góry to brzmiał normalnie Dopiero przy złapaniu krawędzi tłumił się dźwięk.
Odpisz
21 lipca 2023, 21:00
@damian2500: Ale jak się tego nie trzyma, to niektórzy nie trafiają w gong. ( Jestem ministrantem w kościele parafialnym, na wioskach mamy takie, a w innej parafii to k**** 4 razy dzwonią XD)
Odpisz
17 września 2019, 20:32
Najlepiej brzmi przy walnięciu w krawędź. Głupio jest gdy jesteś sam i musisz wyciszyć za wcześnie lub za późno i miesza sie z dzwąkami.
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:08
@LuckyLuke: W mojej parafii zawsze jesteś sam. Do tego naprawdę nie potrzeba 2 ludzi.
Odpisz
21 lipca 2023, 20:57
@bxwgmd: +1, u mnie też. Ja u siebie jak w 1-szej klasie byłem to dawałem radę sam.
Odpisz
13 sierpnia 2019, 19:27
Walenie w gong jest zajebiste. A jeszcze gdy uda się perfekcyjnie to już w ogóle.
Ja opanowałem kiedyś to do perfekcji
Jeśli nie waliłeś nigdy w gong to nie oceniaj. To najlepsza funkcja na mszy.
Odpisz
13 sierpnia 2019, 20:11
@D0minik: Ja uważam, że lepiej jest się sztachać kadzidłem
Odpisz
13 sierpnia 2019, 22:32
To jest druga najlepsza funkcja imo.
Odpisz
16 września 2019, 19:44
@D0minik: W moim przypadku walenie w gonga jest tak samo epickie jak czytanie, ale jak walnie się w gonga tak perfekcyjnie to nic tej epickości nie przebije
Odpisz
16 września 2019, 19:51
@Dargwid: Uczucie takiej epickiej satysfakcji
Odpisz
16 września 2019, 20:05
@D0minik:
Odpisz
16 września 2019, 20:08
@Mpawlo: Yeah this is big brain time
Odpisz
16 września 2019, 21:03
@D0minik: Dokładnie
Odpisz
Edytowano - 16 września 2019, 23:25
@D0minik: Ja raz zje**łem pierwszy ding i instyktownie powiedziałem na głos "ku*wa" xD
Odpisz
16 września 2019, 21:40
U nas w kościele wzięli dzieciaki świeżo po komunii, walą w gong jak upośledzone i to nie wydaje żadnego sensownego dźwięku więc sama go tworzę w głowie, i to tak równo że perfekcjonista by się posrał z perfekcji...
Odpisz
16 września 2019, 20:19
utożsamiam się
Odpisz
16 września 2019, 20:00
*opłatek na mszy
Odpisz
16 września 2019, 19:42
sans granie to nie jest
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2019, 17:42
Takie prawdziwe jakby nie to że normalnie ci młodszy koło rzyci nie lata i mówi że chce następnie dzwonki
Odpisz