Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Prawilny_guziec

16 września 2019, 19:24

najgorsze są takie wiszące gongi, które mogą uderzać o podstawkę przy za mocnym uderzeniu

Avatar damian2500

16 września 2019, 19:35

@Prawilny_guziec: A nie trzyma się ich przypadkiem drugą ręką? Jeśli mówimy o tym samym gongu (takim wiszącym jakby), to pamiętam że kiedyś komuś spadł na podłogę .

Avatar Prawilny_guziec

16 września 2019, 19:54

@damian2500: tak, ale jak trzymasz to możesz tłumić dźwięk

Avatar D0minik

16 września 2019, 20:07

@Prawilny_guziec: Mam takie w zabytkowym kościele. W nowym mam zwykły

Avatar damian2500

16 września 2019, 20:48

@Prawilny_guziec: Z tego co pamiętam, u mnie jeśli trzymali się od góry to brzmiał normalnie Dopiero przy złapaniu krawędzi tłumił się dźwięk.

Avatar TymekToJa

21 lipca 2023, 21:00

@damian2500: Ale jak się tego nie trzyma, to niektórzy nie trafiają w gong. ( Jestem ministrantem w kościele parafialnym, na wioskach mamy takie, a w innej parafii to k**** 4 razy dzwonią XD)

Avatar LuckyLuke

17 września 2019, 20:32

Najlepiej brzmi przy walnięciu w krawędź. Głupio jest gdy jesteś sam i musisz wyciszyć za wcześnie lub za późno i miesza sie z dzwąkami.

Avatar bxwgmd

31 grudnia 2019, 21:08

@LuckyLuke: W mojej parafii zawsze jesteś sam. Do tego naprawdę nie potrzeba 2 ludzi.

Avatar TymekToJa

21 lipca 2023, 20:57

@bxwgmd: +1, u mnie też. Ja u siebie jak w 1-szej klasie byłem to dawałem radę sam.

Avatar D0minik

13 sierpnia 2019, 19:27

Walenie w gong jest zajebiste. A jeszcze gdy uda się perfekcyjnie to już w ogóle.
Ja opanowałem kiedyś to do perfekcji

Jeśli nie waliłeś nigdy w gong to nie oceniaj. To najlepsza funkcja na mszy.

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2019, 20:11

@D0minik: Ja uważam, że lepiej jest się sztachać kadzidłem

Avatar D0minik

13 sierpnia 2019, 22:32

To jest druga najlepsza funkcja imo.

Avatar Dargwid

16 września 2019, 19:44

@D0minik: W moim przypadku walenie w gonga jest tak samo epickie jak czytanie, ale jak walnie się w gonga tak perfekcyjnie to nic tej epickości nie przebije

Avatar D0minik

16 września 2019, 19:51

@Dargwid: Uczucie takiej epickiej satysfakcji

Avatar Mpawlo

16 września 2019, 20:05

Avatar D0minik

16 września 2019, 20:08

@Mpawlo: Yeah this is big brain time

Avatar Dargwid

16 września 2019, 21:03

@D0minik: Dokładnie

Avatar xMacius

Edytowano - 16 września 2019, 23:25

@D0minik: Ja raz zje**łem pierwszy ding i instyktownie powiedziałem na głos "ku*wa" xD

Avatar Cherrysan

16 września 2019, 21:40

U nas w kościele wzięli dzieciaki świeżo po komunii, walą w gong jak upośledzone i to nie wydaje żadnego sensownego dźwięku więc sama go tworzę w głowie, i to tak równo że perfekcjonista by się posrał z perfekcji...

Avatar ZabojczaPelnia

16 września 2019, 20:19

utożsamiam się

Avatar GldFx

16 września 2019, 20:00

*opłatek na mszy

Avatar MajnkraftAlusiek

16 września 2019, 19:42

sans granie to nie jest

Avatar
darkisz

Edytowano - 13 sierpnia 2019, 17:42

Takie prawdziwe jakby nie to że normalnie ci młodszy koło rzyci nie lata i mówi że chce następnie dzwonki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar bxwgmd
Dodane przez: bxwgmd

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie znoszę kleszczy

Tacy to pożyją

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka