memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2019, 12:18
Kupiłam sobie spodnie z kieszeniami mieszczącymi miskę cukierków
Odpisz
31 sierpnia 2019, 23:35
@Dcktun: spodnie z kieszeniami?!
Edytowano - 1 września 2019, 10:18
@Siszel: *kupiłam sobie spodnie które mają na tyle ogromną kieszeń, aby zmieścić miskę cukierków.
Edytowano - 1 września 2019, 10:01
Ja tam wolę kieszenie niż torby więc tego, muszę zawsze z kurtek I spodni wyjmować wszystko jak ubieram inne
1 września 2019, 01:12
I na odwrót. Torebka dziewczyny. One nie potrzebują kieszeni
14 sierpnia 2019, 17:42
Do spodni z najwi3kszymi kieszeniami schowalem w jednej telefon, głosnik bt, taki prostokątny,sluchawki portwel i legitymację. Do drugiej Tymbarka Jabłko Mięta w kartonie (1l)
18 sierpnia 2019, 01:02
@SzyMONECKI009: Właśnie dostalem cynk od kolegi, że napisałem tu portfel przez "w". Przepraszam wasze oczy.
1 września 2019, 00:58
@SzyMONECKI009: ja powerbanka 30000mah dwa telefony i tableta A w drugiej 2 pół litrowe cole
31 sierpnia 2019, 12:11
Kobiety zazwyczaj noszą torebki, więc kieszenie są im zbędne, a nie każdy facet będzie chodził z plecakiem
31 sierpnia 2019, 13:52
A może... kobiety noszą torebki, bo nie mają dobrych kieszeni?
31 sierpnia 2019, 19:21
tudun
31 sierpnia 2019, 17:05
W kurtce na 1 listopada noszę średnie znicze w kieszeniach bo zimno w łapska
31 sierpnia 2019, 16:22
Po co kieszeń i torebka? Stanik też się nada :D
31 sierpnia 2019, 13:09
ja w swojej kieszeni moge switcha zmiescic
31 sierpnia 2019, 13:00
"schowasz mi: -telefon -portmnetke -szminke -klucze -klucz francuski -młot udarowy ?"
31 sierpnia 2019, 12:38
W mojej kieszeni mieści się 2-litrowa butelka wody
31 sierpnia 2019, 12:08
Ja jestem dziewczyną i w jednej spódnicy mam tak dużą kieszeń, że mieszcze więcej niż mój starszy brat w swoich kieszeniach xd.
31 sierpnia 2019, 12:06
Wepchnę tam portfel, telefon, dwa piwa i jeszcze kebsa na chwilę jak muszę ręce zwolnić.
14 sierpnia 2019, 17:37
Raz całą butelkę mleka udało mi się zmieścić
14 sierpnia 2019, 18:38
Mi książkę tak 30 cm wysokości i 246 stron.
14 sierpnia 2019, 18:26
Pralka gdy pierzesz skarpety:
14 sierpnia 2019, 18:21
Kobieca torebka:
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2019, 12:18
Kupiłam sobie spodnie z kieszeniami mieszczącymi miskę cukierków
Odpisz
31 sierpnia 2019, 23:35
@Dcktun: spodnie z kieszeniami?!
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 10:18
@Siszel: *kupiłam sobie spodnie które mają na tyle ogromną kieszeń, aby zmieścić miskę cukierków.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 10:01
Ja tam wolę kieszenie niż torby więc tego, muszę zawsze z kurtek I spodni wyjmować wszystko jak ubieram inne
Odpisz
1 września 2019, 01:12
I na odwrót. Torebka dziewczyny. One nie potrzebują kieszeni
Odpisz
14 sierpnia 2019, 17:42
Do spodni z najwi3kszymi kieszeniami schowalem w jednej telefon, głosnik bt, taki prostokątny,sluchawki portwel i legitymację. Do drugiej Tymbarka Jabłko Mięta w kartonie (1l)
Odpisz
18 sierpnia 2019, 01:02
@SzyMONECKI009: Właśnie dostalem cynk od kolegi, że napisałem tu portfel przez "w". Przepraszam wasze oczy.
Odpisz
1 września 2019, 00:58
@SzyMONECKI009: ja powerbanka 30000mah dwa telefony i tableta A w drugiej 2 pół litrowe cole
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:11
Kobiety zazwyczaj noszą torebki, więc kieszenie są im zbędne, a nie każdy facet będzie chodził z plecakiem
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:52
A może... kobiety noszą torebki, bo nie mają dobrych kieszeni?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 19:21
tudun
Odpisz
31 sierpnia 2019, 17:05
W kurtce na 1 listopada noszę średnie znicze w kieszeniach bo zimno w łapska
Odpisz
31 sierpnia 2019, 16:22
Po co kieszeń i torebka?
Stanik też się nada :D
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:09
ja w swojej kieszeni moge switcha zmiescic
Odpisz
31 sierpnia 2019, 13:00
"schowasz mi:
-telefon
-portmnetke
-szminke
-klucze
-klucz francuski
-młot udarowy
?"
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:38
W mojej kieszeni mieści się 2-litrowa butelka wody
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:08
Ja jestem dziewczyną i w jednej spódnicy mam tak dużą kieszeń, że mieszcze więcej niż mój starszy brat w swoich kieszeniach xd.
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:06
Wepchnę tam portfel, telefon, dwa piwa i jeszcze kebsa na chwilę jak muszę ręce zwolnić.
Odpisz
14 sierpnia 2019, 17:37
Raz całą butelkę mleka udało mi się zmieścić
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:38
Mi książkę tak 30 cm wysokości i 246 stron.
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:26
Pralka gdy pierzesz skarpety:
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:21
Kobieca torebka:
Odpisz