Moja maszyna nie wytrzyma
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niezniszczalne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2019, 09:10
gry sry, ja vra chcę
Odpisz
3 października 2019, 09:24
@Krzyniu: vry to fhui droga sprawa, bo najpierw przydałby się komp za jakieś 6k, potem vry, a na końcu kupić coś do tych vrów
Odpisz
3 października 2019, 09:32
gry są najczęściej darmowe a jak nie to torrenty, jedyne co muszę kupić to tego vra, używany za 1000-1200 a nie są jakieś awaryjne
Odpisz
3 października 2019, 09:39
@Krzyniu: 1000-1200 to trochę mało za vry, bo mogą źle trackować kontrolery, albo być porysowane, a to może doprowadzić do szału.
Oczywiście ostateczny wybór należy do Ciebie, ale ja dał bym trochę więcej.
Odpisz
3 października 2019, 11:39
w sensie vive pro jest zajebisty jak na moje doświadczenia, nowy za 2k, używany pół z tego, więc powinno być k
Odpisz
3 października 2019, 12:18
@Krzyniu: Ale... Wiesz, że za 2800 kupisz sam headset, a cały zestaw pro kosztuje 6k?
Odpisz
3 października 2019, 12:22
@Krzyniu: No chyba, że chcesz grać na padzie, ale wtedy chyba nadal trzeba stacje bazowe, czy jak to tam się nazywa
Odpisz
3 października 2019, 13:11
heee?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 12:32
grałem z ludźmi dużo w borderlands, ale oni teraz przesiądą się na trójkę jak wyjdzie, a ja nie moge, bo mam kompa z marmuru
Odpisz
18 sierpnia 2019, 12:44
@DiKarpio: Zalezy czy trzecie borderlands będą lepsze od dwójki
Odpisz
18 sierpnia 2019, 13:22
@DiKarpio: jakie masz parametry?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 13:43
@emilian02: karta graficzna gt 240, 2 gb ramu, procek jakieś 1,4 ghz, win 7 32bit
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2019, 13:48
@DiKarpio: okej, rozumiem xD, ale żeby ciebie pocieszyć mam tylko 2 ram różnicy
Odpisz
18 sierpnia 2019, 13:50
@DiKarpio: dlatego zbiera na PC, gdzieś na nowy rok powinienem mieć odpowiednią sumę
Odpisz
18 sierpnia 2019, 14:25
@DiKarpio: ja mam dwa razy więcej ramu na komórce
Odpisz
3 października 2019, 10:56
@NesquikBoi: a ja 8 razy
Odpisz
3 października 2019, 10:57
@DiKarpio: ej, chciałbyś zagrać w Borderlandsy?
Odpisz
3 października 2019, 11:09
@emilian02: kiedy? możesz dać nick na steamie
Odpisz
3 października 2019, 11:11
@DiKarpio: Ekskalibur02
Odpisz
3 października 2019, 11:17
@DiKarpio: grasz w 2 czy w pre-sequela?
Odpisz
3 października 2019, 11:24
@emilian02: mam oba, ale chyba wolę 2
Odpisz
3 października 2019, 11:31
@DiKarpio:
No to napiszę jak będę dostępny
Odpisz