Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2019, 14:06
Jak można się bać liter?
Odpisz
18 września 2019, 00:06
@MajnkraftAlusiek: Normalnie....
Ja na przykład boje się liter:
W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J.Z.D.O.M.U
Odpisz
18 września 2019, 07:30
@Mikrus19: Literofobia.
Odpisz
17 września 2019, 17:11
Tlenek węgla (II)
Odpisz
17 września 2019, 15:41
Odpisz
17 września 2019, 14:45
Dobre
Odpisz
17 września 2019, 14:29
No ten mem to musiał zająć naprawdę dużo czasu w robieniu, nie wspominając o jego śmieszności oraz genialnym, oryginalnym pomyśle. Czekam aż zostanie oprawiony i wystawiony w Luwrze.
/s
Odpisz
17 września 2019, 14:35
@Dexterek: Ku**o! Ty żyjesz!
Odpisz
17 września 2019, 14:39
@DinoSummer: Gotham musi mieć Batmana, wątpliwe żebym stąd zniknął.
Odpisz
17 września 2019, 14:09
B jest trzecią po A i Ą
Odpisz
17 września 2019, 14:21
@Kyoko1278: tu chodzi o alfabet bez polskich znaków
Odpisz
17 września 2019, 14:34
@NesquikBoi: Jak tak to ok
Odpisz
17 września 2019, 14:46
@NesquikBoi: Dobrze gość gada. W memie nie jest to wytłumaczone, a że żyjemy w Polsce, domyślny alfabet to alfabet polski.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2019, 15:00
@Mikrus19: dla mnie domyślny jest angielski alfabet, w ogóle nie obchodzi mnie kolejność polskich znaków
Odpisz
17 września 2019, 22:26
@NesquikBoi: A ja mam ułomną fuzję tych alfabetów gdzie nie ma np Ą,Ć ale jest np. Ń,Ó,Ł,Ś,Ź,Ż wymieniłem wszystko (chyba)
Odpisz
21 września 2019, 14:45
@Kyoko1278:
Odpisz
17 września 2019, 14:11
tyle że on sam te litery powiedział
Odpisz
17 września 2019, 14:03
Tyle strzałek w górę w słabo skopiowanym memie z angielskiego..
nauczcie się alfabetu..
Inaczej sens tego to:
-Boję sie 3 i 15 litery w alfabecie
- Co?
- No B i L....
Odpisz
17 września 2019, 14:14
@Dr4g0n_PL:
Odpisz
17 września 2019, 14:25
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: Pan logicznie myślący :)
Odpisz
17 września 2019, 14:27
@Dr4g0n_PL: i co z tego, panie "Mądry"? A co jeżeli chodzi o alfabet angielski? Hmm?
Odpisz
17 września 2019, 15:20
@Dr4g0n_PL: kto korzysta z tego wariantu?
Odpisz
17 września 2019, 14:02
BL
Odpisz
18 sierpnia 2019, 20:18
W Polskim alfabecie "C" jest czwarte (A Ą B C)
Odpisz
18 sierpnia 2019, 20:33
@Ares011:
Odpisz
19 sierpnia 2019, 00:34
@czarnyagent1: Kolekcjonuje zrujnowane uśmiechy dzieci
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:55
haha
Odpisz