A czego oni w ogóle się spodziewali?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2019, 23:08
A ja się na korytarzu ku*wa uczę... W sumie nie tylko. Teraz też. Od 3h robię notatki o spoleczenstwie obywatelskim, zasadach powstawania i fukcjonowania fundacji, stowarzyszen i osrodkow pozytku publicznego. Zapisałem już 5 stron zeszytu. A wam jak mijają wakacje?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 23:10
@Graids:
Plan dnia:
Obudzić się
Jeść
Spacer z psem
Grać
Jeść
Spacer z psem
Grać
Myć
Jeja
Spać
Odpisz
19 sierpnia 2019, 01:25
niby plan idealny, ale ch*j nie mam psa tylko papugi
Odpisz
19 sierpnia 2019, 01:57
brakuje po jeja masturbacji
Odpisz
5 września 2020, 23:43
@Luszak: Dodane
Odpisz
6 września 2020, 01:07
nie ma to jak szybka odpowiedź na komentarz
Odpisz
6 września 2020, 01:08
@Luszak: Bo dopiero w te wakacje dodałem i zapomniałem poinformować
Odpisz
15 września 2019, 00:10
U mnie kiedyś tłumaczyli się tym, że ludzie cykali zdjęcia ludzią w toalecie… A wystarczyłoby zrobić zamki w drzwiach od ubikacji.
Odpisz
5 września 2020, 23:42
@Skleroza: I wysokość kabin, aż po sufit
Odpisz
11 września 2019, 08:21
Kiedyś czytałam książki na korytarzu ale teraz jak jestem w licku nie mam nawet czasu na pójście do kibla (mamy 5 minut przerwy, które przeznaczamy na szukanie klas)
Odpisz
11 września 2019, 06:45
Uczeń: *wyciąga książkę*
Nauczyciel: cO tAk SaM sIeDZiSz pOrOzZMawiAł bYś z kIMś
Odpisz
11 września 2019, 07:58
@axis551: *zaczyna rozmawiać*
Nauczyciel:cZeMu CiĄgLe GaDasZ
Odpisz
10 września 2019, 23:27
Mi właśnie zrobili zakaz i już 4 osoby se mordę rozwaliły na schodach. :c
Odpisz
10 września 2019, 22:21
Moją Jedyną szkołą gdzie był taki zakaz to podstawówka...i tak sie wszyscy z tymi telefonami kitrali
Odpisz
10 września 2019, 21:54
A u mnie w szkole można telefonów używać i jest git
Odpisz
10 września 2019, 21:31
U mnie tak jest
Odpisz
10 września 2019, 20:57
Nwm czemu u nas nie wolno telefonów
Wsm i tak każdy nosi i każdy fajny nauczyciel wie
Ale fajni nauczyciele nie są konfidentami
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 07:56
Według nich to miało "polepszyć relacje między osobami z klasy" coś nie wyszło bo w mojej szkole i tak każdy siedzi w telefonach a nauczyciele ślepi i udają że tego nie widzą
Odpisz
10 września 2019, 19:28
@olimpicYT3356: U nas doprowadziło to do wielu konfliktów w klasie bo ludzie się nudzą i później bójki, kłótnie etc.
Odpisz
10 września 2019, 20:26
@olimpicYT3356: W gimnazjum wprowadzili zakaz telefonów. Teraz siedząc w technikum to wszyscy na telefonach, a jakoś nie mam ochoty. Może to i lepiej.
Odpisz
10 września 2019, 19:20
I się kołem toczy.
Odpisz
10 września 2019, 19:03
Zakaz używania telefonów to najgłupszy zakaz w szkołach. Rozumiem że na lekcji nie wolno no ale na przerwie mogli już by sobie darować
Odpisz