Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2019, 23:20

Jacyś debile napi**dalają w kółko piosenką "hej sekoły"

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2019, 23:20

dzwonie po PP-PanówPolicjantów

Avatar MaFiXe

18 sierpnia 2019, 23:28

Avatar M_ateo_1

13 września 2019, 10:32

lepsze to niż polski rap

Avatar
Konto usunięte

13 września 2019, 09:15

Kocham memy z młodym obi-wan'em

Avatar Sayne33

19 sierpnia 2019, 09:33

Ten moment gdy masz zdiagnozowane ADHD (w 2/3 kl. podbazy, więc wiarygodność badania lvl 9000), a w swojej klasie jedyny nie odpi***alasz kaszany, jak reszta patoli.

Avatar
darkisz

19 sierpnia 2019, 10:14

@Sayne33: jak nie masz zdiagnozowanego to możesz odpi***alać bo masz powód

Avatar
Konto usunięte

13 września 2019, 09:14

na odwrót

Avatar Leetayo

12 września 2019, 21:19

Byo (not kidding)

Avatar skelemaster

18 sierpnia 2019, 23:52

Da ktoś format?

Avatar emilian02

18 sierpnia 2019, 23:19

Ciekawe co by było gdyby zbanowali porno?

Avatar
darkisz

18 sierpnia 2019, 23:19

@emilian02: chłopcy z ADHD latali by po sufitach

Avatar emilian02

18 sierpnia 2019, 23:21

byłbym szczęśliwszy, ale też mniej rozgarnięty, i możliwe że byłbym spermiarzem

Avatar
darkisz

Edytowano - 18 sierpnia 2019, 23:31

@emilian02: To takie żarty jakbyś miał ADHD normalnie latał byś po suficie a walił konia okazyjnie o i ludzie z ADHD mogą mieć stan pod depresyjny ja miałem

Avatar
LastCloneTrooper

18 sierpnia 2019, 23:24

Ten sam dzieciak kiedy ukradnie auto stojące pod szkołą

komentarz obrazkowy

Avatar
darkisz

18 sierpnia 2019, 23:27

ten sam dzieciak chwilę wcześniej
ale trzeba mieć kluczyki nie pojadę
A zapomniałem *wywala podłogę i lata nogami jak w Flintsone'ach*

Avatar Wolferon

18 sierpnia 2019, 23:20

Darkisz jesteś szczęśliwy

Avatar
darkisz

Edytowano - 18 sierpnia 2019, 23:21

@Wolferon: tak jestem mniejszością nawet wśród moich kolegów którzy mają choroby ja tylko mam ADHD

Avatar
darkisz

18 sierpnia 2019, 23:21

Ale ja nigdy nie wyskoczyłem przez okno *dostaje ataku pie**olca i wyskakuje przez okno* już nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To bilet w jedną stronę skarbie

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Miło z ich strony, śliczne są

Cel namierzony

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka