Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Karricjusz

13 sierpnia 2013, 13:46

Ja przykładowo nie jestem daltonistą, ale mam problem z rozróżnianiem niektórych barw :)

Avatar Pottermanka

13 sierpnia 2013, 14:17

@Karricjusz: Wiec jestes daltonista. Sa rozne rodzaje. Jesli nie jestes w stanie rozroznic niektorych kolorow gdy maja podobny odcien, to tez jest daltonizm.

Avatar
heroes10

8 stycznia 2014, 10:55

@Pottermanka: Może chodziło mu bardziej o jakiś akwamaryntowy czy inne błękity tego to nawet ja nie ogarniam

Avatar Artorias

23 października 2014, 14:58

kobieta z natury rozróżnia więcej kolorów... taki klimat... ale ja np: nie wiem jaki kolor to abazurowy, meafildowy i ten 3 ...

Avatar FRUNO

13 listopada 2018, 22:28

@Karricjusz: tobie też się myli zielony z żółtym? Te sku*wysyny są takie podobne

Avatar
heroes10

13 listopada 2018, 23:34

@FRUNO: 3-4 lata Dobra robota- dla nas.

Avatar FRUNO

14 listopada 2018, 14:25

z nudów oglądam losowe

Avatar Karricjusz

14 listopada 2018, 17:03

@FRUNO: Tak, między innymi

Avatar Ghost_warrior

4 stycznia 2020, 01:57

@Pottermanka: ja mam achromatopsie i widzę tylko na szaro (różne odcienie)

Avatar nie_kosmita

22 marca 2022, 22:03

@FRUNO: tak jak czerwony i różowy (nie ma to jak pisać w 9 letnim wątku)

Avatar FRUNO

28 maja 2022, 23:22

@nie_kosmita: zajebiście

Avatar Jakrubo

30 grudnia 2018, 14:30

na drugim ameryka ma ładną flage

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2013, 09:29

mcdonald drugi rysunek (taki naprawdę jest)

Avatar PlomykowkaPL

Edytowano - 3 grudnia 2013, 11:48

Rysunki w pierwszym rzędzie są poprawne. Jeśli widzisz inaczej to znaczy że jesteś daltonistą... albo się pomyliłeś.

Avatar pjkpredator6

14 sierpnia 2013, 16:24

To ja jestem tym pierwszym rodzajem daltonisty ( pierwsze rysunki )

Avatar Pequsek

13 sierpnia 2013, 14:17

Ciekawostka: W league of legends jest tryb dla daltonistów :v

Avatar Pottermanka

13 sierpnia 2013, 14:18

@Pequsek: I wtedy druzyny zamiast niebieskiej i fioletowej robia sie czerwone i niebieskie :D

Avatar Pequsek

Edytowano - 13 sierpnia 2013, 14:19

@Pottermanka: To dlatego daltoniści nie gadają przez team speak/skype:v

Avatar TheNelsonPL

13 sierpnia 2013, 16:00

@Pequsek: W bf'ie 3 też :)

Avatar zatoka

13 sierpnia 2013, 13:50

Ja jestem daltonistą :) Tyle że mi się mieszają barwy położone blisko siebie, np. ten test z liczbami z korpek, odgadłem dwie na dziesięć liczb

Avatar Aracz

13 sierpnia 2013, 13:37

Ale schiza.

Avatar elipson

13 sierpnia 2013, 13:17

Jako że jestem daltonistą widzę te obrazki jeszcze inaczej?

Avatar Karso21Respawn

13 sierpnia 2013, 13:17

Właśnie się dowiedziałem, że jestem daltoniiiistą.

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2013, 13:07

Chupa - jednak nie jesteśmy daltonistami :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzeba brać osobną torbę

Deal życia

Nie idź!

Niegrzeczny Oskarek

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka