memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 kwietnia 2017, 09:40
rzeczywistość też ładna, i wybucha
Odpisz
15 sierpnia 2013, 23:43
Disney w Paryżu jest lepszy nawet od tego logo ;) a tu jeden fajerwerek to zrobiłeś na początku czy końcu i załamujesz ludzi pokazując najgorszą stronę.
1 stycznia 2014, 22:11
@PokemonxD1: zgodze sie byłem w disney landzie i jest o wiele lepiej i są bardzo ładne fajerwerki
15 sierpnia 2013, 23:39
ten zamek disney był wzorowany na jakimś niemieckim który leży gdzieś w bawari lub jakoś tak taka ciekawostka może kogoś zainteresuje
15 sierpnia 2013, 19:00
dlaczego rzeczywistość jest taka okrutna ;/
15 sierpnia 2013, 19:25
@MvM4q1: No bo ktoś musi ci w życiu dać kopa w du**...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2017, 09:40
rzeczywistość też ładna, i wybucha
Odpisz
15 sierpnia 2013, 23:43
Disney w Paryżu jest lepszy nawet od tego logo ;) a tu jeden fajerwerek to zrobiłeś na początku czy końcu i załamujesz ludzi pokazując najgorszą stronę.
Odpisz
1 stycznia 2014, 22:11
@PokemonxD1: zgodze sie byłem w disney landzie i jest o wiele lepiej i są bardzo ładne fajerwerki
Odpisz
15 sierpnia 2013, 23:39
ten zamek disney był wzorowany na jakimś niemieckim który leży gdzieś w bawari lub jakoś tak taka ciekawostka może kogoś zainteresuje
Odpisz
15 sierpnia 2013, 19:00
dlaczego rzeczywistość jest taka okrutna ;/
Odpisz
15 sierpnia 2013, 19:25
@MvM4q1: No bo ktoś musi ci w życiu dać kopa w du**...
Odpisz