Dzieciaki chyba nie rozumieją
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Papierowa szkoła posting
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2024, 21:49
Dobra jestem '11 i słucham muzyki na kasetach a jako odtwarzacza MP3 używam winampa
Odpisz
30 kwietnia 2021, 09:04
Ok boomer
Odpisz
15 lipca 2021, 16:56
@Ignisus: akurat mem dobry i prawdziwy
Odpisz
18 października 2014, 12:49
O boże ;_; Świat schodzi na psy
Odpisz
16 października 2014, 20:06
Dzieci znajo. Gimby nie znajo
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2013, 19:10
Ja wiem ,a jestem nastolatkiem .Do słuchania muzyki na kasetach :P.
Odpisz
13 sierpnia 2013, 19:27
@Marvos: No niestety. Większość dzieci już nawet nie wie, że na świecie istnieje (lub chyba [według mnie] istaniało) takie coś, jak dyskietka lub właśnie dyskietka... Teraz to mają smartfony od 6 lat, a swój pierwszy telefon dostałem dopiero w 3 klasie podstatwówki.
Odpisz
13 sierpnia 2013, 19:38
@LouisEXR: Dzisiejszej młodzieży to się w dupach po przewracało xD.
Odpisz
13 sierpnia 2013, 19:58
@LouisEXR: A ja w 1 gimnazjum, i co z tego? Poza tym, ekhę "takie coś, jak dyskietka lub właśnie dyskietka". Popraw, proszę.
Ech moje OCD.
Odpisz
13 sierpnia 2013, 20:34
@LouisEXR: ja na jednym telefonie jadę od 1 komunii :)
Odpisz
13 sierpnia 2013, 21:11
@LouisEXR: To prawda bratanica moja przyjaciółki ma 6 lat i dotykowy tel. ja będąc w 2 dostałam taki stary z klawiaturą i to tylko po to by dzwonić gdzie jestem.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 08:21
@Marvos: Ja też wiem :) Pamiętam że jak byłem mały rodzice puszczali mi w domu teletubisie z kasety ._.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 08:30
@LouisEXR: ja telefon dostałem w 5 klasie
Odpisz
14 sierpnia 2013, 08:57
@shark2199: Sorki miało być "dyskietka lub właśnie kaseta" nie mogę już poprawić :(
Odpisz
14 sierpnia 2013, 09:00
@LouisEXR: Dziwne że opcja edytowania komentarzy znika po kilku chwilach...
Odpisz
14 sierpnia 2013, 09:11
@KatanW10: Jeśli masz 11 lat, a pierwsza komunia jest od bodajże 10 lat, to się chwalisz, że twój komórek przetrwał rok?
4/5
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2013, 09:13
@N_A_T_A_L_A: Ja miałem taki z zielonym wyświetlaczem, który emitował kolor zielony i czarny.
Były super gry, a później kupiłem sobie nokie, i gry na noki w porównaniu do wcześniejszego telefonu były do d***y.
Tylko kolorowy wyświetlacz był, nic poza tym.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 09:30
@kolkav5: jak się ma 9 lat bodajże w 2 klasie
Odpisz
4 grudnia 2013, 00:58
@LouisEXR: Pierwszy telefon w 3 podstawówce?Ja w 3 podstawówce dostawałam telefony...popsute.Mój ma dojść z allegro.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2013, 21:09
oj, po prostu alternatywne wykorzystanie. To że używam piły od siatki do grania w zbijaka nie oznacza wcale że nie wiem co to siatkówka...
Odpisz